ایام محرم 1398
1396/09/18 12:28:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیر اسماعیلی:

اسرائیل موجودیت ندارد که ایدئولوژی داشته باشد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء گفت: رژیم صهیونیستی با ظلم و خونریزی کشوری را تصرف کرده و اصلا موجودیت ندارد.
اسرائیل موجودیت ندارد که ایدئولوژی داشته باشد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء گفت: رژیم صهیونیستی با ظلم و خونریزی کشوری را تصرف کرده و اصلا موجودیت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102072768086.jpg اسرائیل,موجودیت,ندارد,که,ایدئولوژی,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص)با اشاره به تهدید ایران از سوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد: در درجه اول باید بگویم که من این شخص را نمی‌شناسم، چرا که اصلا رژیم صهیونیستی را قبول ندارم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)دلایل این اظهارات را این گونه عنوان کرد: عصبانیت آنها به خاطر قدرت ایران و قبول آن از سوی جهان است اما دلیل اصلی چیز دیگری است؛ این فرد نه خود و نه اطرافیان خود را قبول دارد و بهتر بود به جای این عصبانیت به خود می‌رسید.

وی با بیان این که این شخص برای ملت ایران پیام دوستی داده؛ تصریح کرد: آنها دانشمند هسته‌ای کشورمان را در مقابل چشمان فرزندش ترور کردند، آن وقت حرف از دوست داشتن ملت ایران می‌زنند؛ چگونه امکان دارد با این جنایات حرف از علاقه بزنند.

امیر اسماعیلی ادامه داد: همان گونه که فرماندهی معظم کل قوا فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید؛ انشاالله این مهم زودتر رخ خواهد داد و تنها راه برای پایان دادن  به افکار پلید این رژیم مرگ است که امیدواریم به زودی آنها را در آغوش بگیرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در پاسخ به سوال دیگری درباره ایدئولوژی رژیم صهیونیستی گفت: ایدئولوژی برای کشورهایی است که دکترین یعنی موجودیت داشته باشند؛ تنها رژیمی که در جهان ایدئولوژی ندارد و باید از نقشه جهان محو شود اسرائیل است.

وی با بیان این که یهودیان نیز بر موضوع نابودی اسرائیل اذعان دارند؛ افزود: در طی ماه‌های گذشته یهودیان برای این موضوع در مقابل سازمان ملل تجمع کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،امیر اسماعیلی در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی به زور و با ظلم و خونریزی کشوری را تصرف کرده و اصلا موجودیت ندارد؛ پس نمی‌تواند دارای ایدئولوژی باشد، اما سایر کشورهای جهان ایدئولوژی دارند چرا که به رسمیت شناخته شده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet