هدر موبایل
1396/09/18 12:39:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شریعتمداری:

اولویت وزارت صنعت ممنوعیت واردات از طریق نظام تعرفه‌ای است

وزیرصنعت ،معدن و تجارت گفت: اولویت نخست وزارت صنعت و معدن محدودیت و ممنوعیت واردات از طریق نظام تعرفه‌ای است.
اولویت وزارت صنعت ممنوعیت واردات از طریق نظام تعرفه‌ای است وزیرصنعت ،معدن و تجارت گفت: اولویت نخست وزارت صنعت و معدن محدودیت و ممنوعیت واردات از طریق نظام تعرفه‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712103584568919.jpg اولویت,وزارت,صنعت,ممنوعیت,واردات,از,طریق,نظام,تعرفه‌ای,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمد شریعتمداری وزیرصنعت،معدن و تجارت درباره افزایش واردات کالا به کشور، اظهار کرد:‌ اولویت نخست وزارت صنعت محدودیت و ممنوعیت واردات از طریق نظام تعرفه‌ای است.

وی افزود: همچنین بنا بر ضرورت، ممنوعیت ورود مطلق کالاها و عدم ثبت سفارش واردات از اولویت دیگر برنامه وزارت صنعت خواهد بود چراکه واردات کالاهایی که نمونه تولید داخلی دارند، باعث تضعیف چرخه تولید داخلی می‌شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: نواقصی در ماده 22 قانون دائمی کردن برنامه پنج ساله مواجه هستیم که بنده پیشنهاد اصلاح آن را تقدیم هیئت وزیران کردم و در قانون هم مکلف شدیم از طریق وضع تعرفه نسبت به واردات اقدام کنیم.

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان؛ شریعتمداری تأکید کرد: مدیریت در واردات، یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت به شمار می‌آید به طوری که بتوان حمایت از تولید را گسترش داد و اشتغال را حفظ کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet