هدر موبایل
1396/09/18 14:17:53
سرویس سیاسی
نماینده کلیمیان در مجلس تصریح کرد:

ترامپ فصلی جدید در وقاحت و بی‌شرمی را گشوده است

سیامک مره صدق در بیانیه ای شناسایی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کرد.
ترامپ فصلی جدید در وقاحت و بی‌شرمی را گشوده است سیامک مره صدق در بیانیه ای شناسایی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108920362653.jpg ترامپ,فصلی,جدید,در,وقاحت,و,بی‌شرمی,را,گشوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیامک مره صدق در بیانیه ای شناسایی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

گفته‌ها و عملکرد غیرعقلانی رئیس جمهور آمریکا که به ویژه ملت مظلوم فلسطین را هدف گرفته است فصلی جدید در وقاحت و بی‌شرمی گشوده که تاکنون در تاریخ جهان بی‌سابقه بوده است و ترامپ با رفتار خود ثابت کرده که حتی به قوانین ظالمانه فعلی حاکم بر جهان نیز پایبند نیست و جهانی ظالمانه‌تر و غیرانسانی‌تر را طلب می‌کند.

وی با پذیرش تصمیم ظالمانه اسرائیل غاصب و ستمگر در رابطه با تغییر پایتخت رژیم اشغالگر با نژادپرستی و الحاد هم صدا شده و حتی از افراطی‌ترین نژادپرستان تاریخ سبقت گرفته است.

بدیهی است که ملل مستقل و موحد جهان به ویژه مردم موحد ایران به رهبری مقام مظعم رهبری پدر معنوی موحدان جهان در مبارزه خود هر روز راسخ‌تر از پیش بوده و رفتارهایی از قبیل تغییر پایتخت دولت غاصب و ستمگر اسرائیل کوچکترین خللی در اراده ملت‌ها در مبارزه با استکبار و صهیونیزم ایجاد نخواهد کرد.

ایرانیان کلیمی همگام با سایر اقشار ملت موحد ایران سخنان بی‌شرمانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرده و بر میثاق خویش با تمامی آزادگان موحد جهان در مبارزه با استکبار و صهیونیزم، مردانه پافشاری می‌کنند.

دکتر سیامک مره صدق

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet