هدر موبایل
1396/09/18 18:00:00
سرویس سیاسی
رضایی خبر داد:

کمیته هسته‌ای مجلس از تأسیسات هسته‌ای اصفهان بازدید می‌کند/ اهمیت حفظ سرمایه‌های انسانی در مراکز هسته‌ای

عضو کمیته هسته ای مجلس از سفر هفته جاری این کمیته به اصفهان برای بازدید از تأسیسات هسته‌ای خبر داد.
کمیته هسته‌ای مجلس از تأسیسات هسته‌ای اصفهان بازدید می‌کند/ اهمیت حفظ سرمایه‌های انسانی در مراکز هسته‌ای عضو کمیته هسته ای مجلس از سفر هفته جاری این کمیته به اصفهان برای بازدید از تأسیسات هسته‌ای خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg کمیته,هسته‌ای,مجلس,از,تأسیسات,هسته‌ای,اصفهان,بازدید,می‌کند/,اهمیت,حفظ,سرمایه‌های,انسانی,در,مراکز,هسته‌ای Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر کمیته هسته ای مجلس به اصفهان برای بازدید از تأسیسات هسته ای این شهر در هفته جاری گفت: کمیته هسته ای باید به طور دوره ای از مراکز هسته ای بازدید کرده و روند برنامه های انرژی اتمی که متأثر از برجام است را رصد کند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بخشی از فعالیت های هسته ای کشورمان در نتیجه برجام و اجرای مفاد آن کاهش پیدا کرده که باید به صورت مستمر مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: نمایندگان مجلس باید نقاطی از برنامه هسته ای کشورمان که آسیب پذیری بیشتری دارند ملاحظه کرده و نسبت به آنچه دولت در برنامه های خود اعلام می کند که قادر است عکس العمل های به موقع انجام دهد اطمینان حاصل کنیم.

رضایی ادامه داد: نمایندگان مجلس همچنین توانمندی های هسته ای کشورمان به خصوص در حوزه تحقیقات را که محور اصلی بوده و مورد تأکید مقام معظم رهبری است، مورد ملاحظه قرار می دهند.

عضو کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در این بازدید اعضای این کمیته حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: حفظ سرمایه های انسانی در مراکز هسته ای یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد چنانچه دانشمندان و عناصر فکری و علمی فعالی داریم که نباید دچار رکود شده و به آنها آسیب وارد شود از این رو تمامی این موارد در سفرها پیگیری می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet