هدر موبایل
1396/09/18 14:22:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار عبداللهی:

نتانیاهو هنوز پیام جنگ ۳۳ روزه را دریافت نکرده‌است /انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس نابودی آنها را جلو انداخت

معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس نابودی رژیم صهیونیستی را جلو انداخت.
نتانیاهو هنوز پیام جنگ ۳۳ روزه را دریافت نکرده‌است /انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس نابودی آنها را جلو انداخت معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس نابودی رژیم صهیونیستی را جلو انداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101784734937.jpg نتانیاهو,هنوز,پیام,جنگ,۳۳,روزه,را,دریافت,نکرده‌است,/انتقال,پایتخت,رژیم,جعلی,صهیونیستی,به,قدس,نابودی,آنها,را,جلو,انداخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی در مراسم تقدیر از «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر کشورمان که صبح امروز در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار کرد: امروز میزبان یکی از پهلوانان و قهرمانان کشورمان آقای علیرضا کریمی هستیم که با اقدام پهلوانانه خود دشمنان را ناراحت و ناامید کرد.

وی افزود: علت دعوت و حضور آقای کریمی به دلیل این است که ایشان علاوه بر قهرمانی یک اقدام پهلوانانه بسیار بزرگی را انجام دادند و برای دومین بار حاضر نشدند در برابر کشتی‌گیر رژیم جعلی صهیونیستی قرار بگیرند.

سردار عبداللهی ادامه داد: اینکه آقای کریمی برای دومین بار از مدال خود گذشتند، بیانگر اراده و یک تصمیم بزرگ و روح پهلوانی است و یک پیام برای همه دشمنان ما دارد و آن این است که آحاد جامعه ما، اعم از رزمنده، قهرمان، هنرمند، دانشجو و استاد دانشگاه همه در یک جهت حرکت می‌کنند و آن هم دفاع از خون شهداست.

معاون هماهنگکننده ستاد کل نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: همچنین ما از ایشان تشکر می‌کنیم که در کسوت سربازی توفیق خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند.

وی بیان داشت: اگرچه ما این روز‌ها از جانب استکبار جهانی شاهد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی هستیم، اما این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد.

سردار عبداللهی در پایان گفت: نتانیاهو از اقدام ورزشکار ما بسیار ناراحت شد و پیغام داد که شما ظاهرا ما را نمی‌شناسید. من به او می‌گویم شما ما را نشناخته‌اید؛ این شما هستید که اراده ملت‌های مسلمان را نمی‌بینید، شما ظاهرا هنوز پیام جنگ ۳۳ روزه را دریافت نکرده‌اید. اراده مسلمانان را در برابر سلاح و تجهیزاتتان درک نکردید؛ اگر میدانی در آینده باشد قطعاً این اراده را دوباره به شما و اربابانتان نشان خواهیم داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet