هدر موبایل
1396/09/18 17:55:00
سرویس اقتصادی
حسنوند خبر داد:

فردا؛ نشست کمیسیون انرژی درباره برندینگ جایگاه های سوخت/طرح درصورت اشکال اصلاح می شود

رییس کمیسیون انرژی مجلس، از نشست فردای کمیسیون متبوعش با مسئولان وزارت نفت و جایگاه داران سوخت جهت بررسی طرح برندینگ سوخت خبر داد.
فردا؛ نشست کمیسیون انرژی درباره برندینگ جایگاه های سوخت/طرح درصورت اشکال اصلاح می شود رییس کمیسیون انرژی مجلس، از نشست فردای کمیسیون متبوعش با مسئولان وزارت نفت و جایگاه داران سوخت جهت بررسی طرح برندینگ سوخت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg فردا؛,نشست,کمیسیون,انرژی,درباره,برندینگ,جایگاه,های,سوخت/طرح,درصورت,اشکال,اصلاح,می,شود Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از نشست فردای کمیسیون متبوعش با مسئولان وزارت نفت و جایگاه داران سوخت جهت بررسی طرح برندینگ سوخت خبر داد و گفت: بحث برندینگ موضوعی است که از مدت ها قبل مطرح بوده و موافقان و مخالفانی داشته است و کارشناساسان منتقد و موافق نظرات خود را درباره این طرح بیان کرده اند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: تعدادی از نمایندگان مجلس نیز در سوال از وزیر نفت ابهامات خود درباره این طرح مطرح کرده اند که این سوالات در چند جلسه در کمیسیون انرژی مورد بررسی قرار گرفت و بعضی از نمایندگان از توضیحات زنگنه قانع نشدند که سوالات آنها برای بررسی به صحن علنی ارجاع شد.

موضوع برندسازی سوخت می تواند ابعاد امنیتی، اجتماعی و سیاسی داشته باشد

حسنوند با بیان اینکه نگرانی هایی از جانب برخی کامیون داران درباره برندینگ سوخت مطرح شده که وزیر نفت نیز در جلسه ای در کمیسیون به این سوالات و ابهامات پاسخ داد، ادامه داد: هنوز برخی دغدغه ها و نگرانی هایی در این باره وجود دارد، که به همین دلیل سعی شده از دستگاه های ذیربط و طرفین قضایا دعوت شود تا صحبت ها و استدلال های فنی و منطقی خود را ارئه کنند تا کمیسیون بتواند تصمیم منطقی در این باره اخذ کند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه موضوع برندسازی سوخت مهم بوده و می تواند ابعاد امنیتی، اجتماعی و سیاسی داشته باشد، یادآور شد: به همین دلیل کمیسیون انرژی جلسه ای را در امتداد و در راستای جلسات گذشته با جمع کامل تری از مجموعه وزارت نفت و جایگاه داران برگزار می کند تا بتوان نتیجه خوبی به دست آورد، که علاوه بر مسئولان ذیربط و نمایندگان جایگاه داران، افرادی که دخیل در این موضوع بوده و مرکز پژوهش های مجلس و برخی دستگاه های دیگر در این نشست حضور دارند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه روز سه شنبه سوال برخی نمایندگان درباره برندینگ از وزیر نفت در صحن علنی مطرح می شود، تصریح کرد: در نشست فردا اظهارات طرفین شنیده می شود و کمیسیون تصمیم لازم را اخذ می کند و اگر اصلاحی باید صورت بگیرد و اگر اشکال احتمالی وجود داشته باشد ورود می کند و اگر این طرح نیاز به تقویت داشته باشد تقویت می شود، البته هرگونه تصمیمی پس از شنیدن استدلال های فنی طرفین اخذ می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet