هدر موبایل
1396/09/18 16:00:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی‌کیا:

دانشجویان باید بتوانند در چارچوب قوانین سیاسی و احکام اسلام فعالیت سیاسی کنند

عضو مجمع روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه دانشگاهی و دانشگاهیان باید بتوانند در چارچوب احزاب و قوانین سیاسی کشور و احکام اسلام به فعالیت‌های نظام‌مند سیاسی بپردازند.
دانشجویان باید بتوانند در چارچوب قوانین سیاسی و احکام اسلام فعالیت سیاسی کنند عضو مجمع روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه دانشگاهی و دانشگاهیان باید بتوانند در چارچوب احزاب و قوانین سیاسی کشور و احکام اسلام به فعالیت‌های نظام‌مند سیاسی بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201709101547408099.jpg دانشجویان,باید,بتوانند,در,چارچوب,قوانین,سیاسی,و,احکام,اسلام,فعالیت,سیاسی,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدجواد حسینی‌کیا گفت: قطعا جامعه دانشگاهی و تشکل‌های دانشجویی با رعایت موازین و چارچوب‌هاست که می‌تواند نظرات و دیدگاه‌های سیاسی خود را مطرح و مطالبه کند. در این مسیر اگر نوآوری و تنوعی هم به کار بسته شود یقینا مورد اقبال بدنه دانشجویی کشور قرار می‌گیرد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پویایی دانشگاه‌ها و دانشجویان به این است که در عرصه‌های علمی بیش از پیش بدرخشند. رتبه ایران در حال حاضر در ASA خوب است اما جایگاه و موقعیت علمی کشور در سطحی است که این رتبه باید بهتر از این‌ها شود به نحوی که رتبه اول علمی منطقه را باید از آن خود کنیم.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است: برای ارتقای رتبه علمی کشور باید توجه ویژه‌ای به پژوهش و تحقیق در نظام آموزش عالی کشور شود.

به گزارش ایسنا؛ حسینی‌کیا پیشنهاد کرد: جامعه دانشگاهی و تشکل‌های دانشجویی باید برای وضعیت اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری، اشتغال و صنعت چاره‌اندیشی کنند، این مساله موجب پویایی دانشگاه‌ها خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet