هدر موبایل
1396/09/18 16:35:43
سرویس اقتصادی
دامادی در تشریح نشست کارگروه بررسی سازه های مسکن مهر مناطق زلزله زده:

گزارشی در خصوص علت تخریب سازه های مسکن مهر کرمانشاه بزودی تدوین می شود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تدوین گزارشی در خصوص علت تخریب سازه های مسکن مهر کرمانشاه در کمیسیون متبوعش خبر داد.
گزارشی در خصوص علت تخریب سازه های مسکن مهر کرمانشاه بزودی تدوین می شود عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تدوین گزارشی در خصوص علت تخریب سازه های مسکن مهر کرمانشاه در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104723061144.jpg گزارشی,در,خصوص,علت,تخریب,سازه,های,مسکن,مهر,کرمانشاه,بزودی,تدوین,می,شود Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص نشست کارگروه  بررسی سازه های مسکن مهر مناطق زلزله زده در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:در این نشست شکرچی زاده، محفوظی و مهرآبادی معاونان وزارت راه و شهرسازی و همچنین نمایندگانی از سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس حضور داشتند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود:موضوع جلسه بررسی مسائل مربوط به سازه های مسکن مهر  و سازه ساختمان های با اهمیت بالا در شهرهای کرمانشاه و سرپل ذهاب و مناطق زلزله زده مانند بیمارستان و مسکن مهر بود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص میزان تخریب مسکن مهر استان کرمانشاه و دلایل تخریب سازه ها در روند زلزله بررسی های دقیقی باید صورت بگیرد و با توجه به برخی از اخباری که در فضای رسانه ای بعد از زلزله منتشر شده، احساس می شود حسن اعتماد بخشی از مردم درباره سازه ها با تردید روبه رو شده باشد، در این راستا کمیسیون عمران مجلس کارگروهی برای بررسی این موضوعات تشکیل داده است.

بزودی بازدید کارگروهی از کمیسیون عمران مجلس از سازه های مسکن مهر مناطق زلزله زده

این عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به بازدید کارگروهی از کمیسیون عمران مجلس از سازه های مسکن مهر مناطق زلزله زده در روز یکشنبه گفت: مقرر شد شناسنامه املاک تخریب شده در زلزله کرمانشاه بررسی شود.

دامادی تصریح کرد: باید مشخص شود متولیان ساخت سازه های تخریب شده در زلزله غرب کشور چه کسانی بودند همچنین بررسی ها در خصوص نوع مصالح ساختمانی، میزان رعایت ضوابط مهندسی و علت تخریب باید صورت خواهد گرفت.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ساخت سازه های ایمن در کشور یادآور شد: مقرر شده است گزارشی دقیق در خصوص علت تخریب سازه های حساس کرمانشاه و مسکن های مهر تدوین شود./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet