هدر موبایل
1396/09/18 16:33:34
سرویس سیاسی
دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای؛

انتفاضه اول؛ پیروزی دست‌های خالی فلسطینیان در برابر ارتش تا دندان مسلح صهیونیستی

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای سالروز انتفاضه اول فلسطین را گرامی داشت.
انتفاضه اول؛ پیروزی دست‌های خالی فلسطینیان در برابر ارتش تا دندان مسلح صهیونیستی دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای سالروز انتفاضه اول فلسطین را گرامی داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/97549.jpg انتفاضه,اول؛,پیروزی,دست‌های,خالی,فلسطینیان,در,برابر,ارتش,تا,دندان,مسلح,صهیونیستی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در سالروز انتفاضه اول ملت فلسطین بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

ملت فلسطین در روز 18 آذر 1366 با قیام علیه اشغال سرزمین مقدس فلسطین توسط صهیونیست های غاصب، برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار مبارزات برحق و مشروع خود ثبت کردند. در این روز همه آحاد فلسطین یکپارچه و با دست خالی در اعتراض به جنایت های بی امان و ددمنشانه ارتش تا دندان مسلح صهیونیستی به میدان آمدند وانتفاضه اول معروف به انتفاضه سنگ را خلق کردند.

ملت فلسطین در خلال انتفاضه مقدس خود با تقدیم 3000 شهید اعم از زن و مرد و کودک به آمریکا و اروپا ثابت کردند که وجود دارند و برای تحقق حقوق مشروع لحظه ای ساکت نخواهند نشست، چنانچه غاصبان مهد انبیاء و رسولان محبت و انسانیت، برگ دیگری از تاریخ سراسر ترور، وحشی گری، جنایت علیه بشریت و انسانهای مظلوم و بی پناه را به نام خود ثبت کردند.

ملت های جهان در خلال انتفاضه سنگ عمق سیاست های ضد بشریت صهیونیست های نازی و حجم حمایت های شیطان بزرگ از صهیونیست های غاصب را درک کرده و فهمیدند ملت مظلوم فلسطین در سایه سکوت و عدم حضور کشورهای عربی و سازمان های بین المللی مدعی حقوق فلسطین و بشریت، برای حمایت از خود در مقابل ظلم، ستم، تبعیض، بی کاری و فقر مطلق ناشی از اشغالگری به پا خاستند تا به حقوق مشروع خود دست یابند.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در سالروز انتفاضه مقدس و قهرمانانه ملت فلسطین که با خیانت دیگری همانند اعلامیه بالفور و این مرتبه توسط رئیس جمهور آمریکا مصادف وهمزمان شده است، نهضت و قیام ملت قهرمان و ظلم ستیز فلسطین را به همه ملت های اسلامی و عربی حامی فلسطین تبریک و تهنیت می گوید و با درود به روح پاک شهیدان انتفاضه اول و دوران مبارزات ملت فلسطین، ایمان دارد که اقدام رئیس جمهور نژادپرست آمریکا هیچ تغییری در وضعیت قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین که متعلق به ملت فلسطین و جهان اسلام است ایجاد نخواهد نکرد.

رژیم نامشروع صهیونیستی نیز که چند صباحی با چکمه های نظامی، ساحت مقدس این سرزمین را لوث و اشغال کرده در نهایت با انتفاضه یکپارچه ملت فلسطین و ملت های اسلامی و آزدایخواه نابود خواهد شد و بیت المقدس به آغوش جهان اسلام بازخواهد گشت و آن روز چندان دور نیست؛ «الیس الصبح بقریب»./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet