ایام محرم 1398
1396/09/18 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

پیام وزیر ورزش و جوانان در پی مفقود شدن تعدادی از کوهنوردان کشور

وزیر ورزش و جوانان از ادامه عملیات جستجو به کمک مقامات، جمعیت هلال احمر و پشتیبانی هوایی برای یافتن حادثه دیدگان بهمن در ارتفاعات اشترانکوه خبر داد.
پیام وزیر ورزش و جوانان در پی مفقود شدن تعدادی از کوهنوردان کشور وزیر ورزش و جوانان از ادامه عملیات جستجو به کمک مقامات، جمعیت هلال احمر و پشتیبانی هوایی برای یافتن حادثه دیدگان بهمن در ارتفاعات اشترانکوه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104015083408.jpg پیام,وزیر,ورزش,و,جوانان,در,پی,مفقود,شدن,تعدادی,از,کوهنوردان,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در پی مفقود شدن تعدادی از کوهنوردان کشورمان پیامی صادر کرد که به شرح زیر است:

خبر ناگوار حادثه بهمن برای گروهی از کوهنوردان عزیز کشور در ارتفاعات اشترانکوه، جمعه تلخ و ناگواری را برای من و همکارانم در ورزش کشور و مسئولین استان لرستان رقم زد.

از صبح دیروز همزمان با اطلاع از خبر مفقود شدن کوهنوردان خراسانی، در مسیر بازگشت از ارتفاعات اشترانکوه، در تماس های پیاپی با استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و مقامات کشوری و استانی ، پیگیر آخرین وضع عملیات امداد و نجات کوهنوردان حادثه دیده در اشترانکوه بودم.

از رییس فدراسیون کوهنوردی خواستم در استان و محل حادثه حاضر شود و در آخرین تماسم ساعت یازده (جمعه شب)، پیگیر اقدامات فدراسیون و گروه های کوهنوردی اعزامی از استان های مختلف بودم. امروز شنبه عملیات جستجو به کمک مقامات و جمعیت هلال احمر و پشتیبانی هوایی برای یافتن حادثه دیدگان ادامه می یابد.

لحظات سختی را خانواده های این عزیزان می گذرانند. از صمیم قلب با آنها همدرد هستم امیدوارم دیگر شاهد این حوادث دردناک در جمع کوهنوردان عزیز نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet