هدر موبایل
1396/09/18 20:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی:

دانشگاه مبدأ حرکت های ضد استکباری است/ تب مدرک گرایی در دانشگاه

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه مبدأ حرکت های ضد استکباری است.
دانشگاه مبدأ حرکت های ضد استکباری است/ تب مدرک گرایی در دانشگاه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه مبدأ حرکت های ضد استکباری است. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg دانشگاه,مبدأ,حرکت,های,ضد,استکباری,است/,تب,مدرک,گرایی,در,دانشگاه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده فنی پسران یاسوج افزود: قبل از انقلاب حوادث گوناگونی اتفاق افتاد اما معدودی از این حرکت ها ماندگار شد که یکی از این موارد حادثه ۱۶ آذر بود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، دانشگاه را از مهمترین مراکز فرهنگی و از حوزه هایی دانست که نقش مهمی در آینده کشور دارند و بیان داشت: حرکت ۱۶ آذر حرکتی بر پایه استکبارستیزی بود و به ما آموخت که باید مقابل ظلم  ایستاد و آن ظلم از ناحیه استکبار جهانی است که تفکری جز استعمار و استکبار و ستم ندارد.

وی بازخوانی حادثه ۱۶ آذر و بهره گیری از تفکرات و نتایج این حادثه مبتنی بر استکبار ستیزی را ضروری دانست.

زارعی گفت: همه کسانی که در مسیر مبارزه با ظلم جان خود را از دست می دهند همیشه ماندگارند و اسوه و الگوی ما در ۱۶ آذر دانشجویان بودند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خطاب به دانشحویان گفت: ما توفیق داشتیم دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را تجربه کنیم، اما شما فکر نکنید که مسئولیت شما از ما کمتر است و حتی شما به دلیل تنوع دشمنی ها و توطئه های دشمنان مسئولیت های بزرگتری دارید.

زارعی دو بعد را برای دانشجویان مهم دانست و اظهار کرد: بعد انقلابی و مبارزه با استکبار و همچنین تجهیز به علم و دانش برای دستیابی به آینده ای بهتر لازم است.

به گزارش مهر، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: به دلیل تب مدرک گرایی در کشور با پدیده بیکاری مواجهیم و مهارت آموزی در کنار آموزش های تئوری ضروری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet