ایام محرم 1398
1396/09/18 22:34:25
سرویس استان ها
کاظمی:

مشارکت مردم در بخش های فرهنگی ضروری است

نماینده مردم شهرستان های فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در بخش های فرهنگی و اجتماعی ضروری است.
مشارکت مردم در بخش های فرهنگی ضروری است نماینده مردم شهرستان های فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در بخش های فرهنگی و اجتماعی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108969250584.jpg مشارکت,مردم,در,بخش,های,فرهنگی,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزای خانه ملت، علی کاظمی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مشارکت مردم در بخش های فرهنگی ضروری است، اظهار داشت: باید زمینه مشارکت و حضور مردم در بخش های مختلف جامعه فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان های فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: توسعه در بخش های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... نیازمند حضور و مشارکت مردم است.

تقویت بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی تصریح کرد: باید زمینه برای تقویت بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: چهارمحال و بختیاری ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری برای توسعه دارد که باید از ظرفیت های بخش خصوصی برای توسعه این بخش ها بهره گرفت.

وی ادامه داد: ورود بخش خصوصی زمینه ساز ایجاد اشتغال و افزایش سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری می شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید تلاش شود که ظرفیت ها و پتاسیل های استان معرفی شوند و تا سرمایه گذاران جذب شوند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet