هدر موبایل
1396/09/19 08:19:04
سرویس صحن
دقایقی پیش صورت گرفت؛

آغاز جلسه علنی امروز مجلس / لایحه بودجه 97 امروز به ایستگاه بهارستان می رسد

جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز به کار کرد.
آغاز جلسه علنی امروز مجلس / لایحه بودجه 97 امروز به ایستگاه بهارستان می رسد جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز به کار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103253131369.jpg آغاز,جلسه,علنی,امروز,مجلس,/,لایحه,بودجه,97,امروز,به,ایستگاه,بهارستان,می,رسد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، نشست علنی امروز (یکشنبه 19 آذر) مجلس شورای اسلامی راس ساعت 8 و 12 دقیقه به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور 204 نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.

همچنین امیرحسین قاضی زاده عضو هیات رییسه مجلس دستورکار جلسه امروز مجلس را به شرح ذیل قرائت کرد:

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: طرح دوفوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی اصلاحی مصوب 12/11/1390 (ارجاع از جلسه علنی).

گزارش کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح بند (هـ) تبصره یک و الحاق یک بند به تبصره 9 قانون بودجه سال 96 کل کشور

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد: طرح دوفوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.

گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرا ی قانون تسهیل ازدواج جوانان

گزارش‌کمیسیون‌کشاورزی،آب‌ومنابع‌طبیعی‌در مورد:  لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان1).

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد: طرح الحاق دوتبصره به ماده(617) قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم- تعزیرات و مجازات های بازدارنده) (اعاده شده از شورای محترم نگهبان2).

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد: طرح استفساریه ماده(59) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای محترم نگهبان1).

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: طرح الحاق یک تبصره به ماده (190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان2).

گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد: طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی ( در اجرای ماده (104) آیین‌نامه‌داخلی‌مجلس با اولویت در دستور  قرار گرفت).

همچنین تقدیم لایحه بودجه سال 97 کل کشور توسط دکتر روحانی رئیس جمهور./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet