هدر موبایل
1396/09/19 09:29:58
سرویس اجتماعی
نادری با انتقاد از بی توجهی مسئولان به زلزله‌زدگان مطرح کرد:

بنیاد مسکن یک کانکس هم به زلزله‌زدگان اورامانات نداده/جان باختن دو نفر در اثر سرمای شدید

نماینده مردم اورامانات در مجلس با انتقاد از وعده‌های بدون عمل مسئولان در قبال زلزله‌زدگان غرب کشور، گفت: متاسفانه در اثر سرمای شدید هوا و نبود امکانات دو نفر در منطقه زلزله‌زده اورامانات جان خود را از دست دادند.
بنیاد مسکن یک کانکس هم به زلزله‌زدگان اورامانات نداده/جان باختن دو نفر در اثر سرمای شدید نماینده مردم اورامانات در مجلس با انتقاد از وعده‌های بدون عمل مسئولان در قبال زلزله‌زدگان غرب کشور، گفت: متاسفانه در اثر سرمای شدید هوا و نبود امکانات دو نفر در منطقه زلزله‌زده اورامانات جان خود را از دست دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109248111365.jpg بنیاد,مسکن,یک,کانکس,هم,به,زلزله‌زدگان,اورامانات,نداده/جان,باختن,دو,نفر,در,اثر,سرمای,شدید Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از وعده های بدون عمل مسئولان در قبال زلزله زدگان غرب کشور، گفت: متاسفانه هیچ کانکسی از سوی بنیاد مسکن به مردم زلزله زده حوزه انتخابیه بنده نرسیده و تعداد معدود کانکس واگذار شده به مردم از سوی خیرین بوده است.

نماینده مردم اورامانات، پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سرمای بیش از حد هوا شرایط زندگی را برای زلزله زدگان سخت کرده است، افزود: متاسفانه در شرایط فعلی هیچ نوع حمایتی از زلزله زدگان صورت نگرفته و مسئولان نیز تنها به ارایه وعده بسنده کرده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه متاسفانه صعب العبور بودن مسیر و سرمایه شدید باعث شده روز گذشته با چهارپایان برخی اقلام اساسی برای زلزله زدگان ارسال شود، تصریح کرد: متاسفانه در اثر سرمای شدید روزهای اخیر دو نفر در منطقه اورامانات فوت شده اند که در صورت ادامه روند بی توجهی مسئولان کشته های سرما بیش از زلزله خواهد بود.

وی با انتقاد از عدم توجه بانک ها به دستور رئیس کل بانک مرکزی در خصوص استمحال وام ها، گفت: تاکنون هیچ تسهیلاتی به زلزله‌زدگان اختصاص نیافته و وعده های داده شده در خصوص استمحال وام های آن ها نیز مورد بی توجهی واقع شده است.

نادری با تاکید بر ضرورت حمایت دستگاه های مسئول از زلزله‌زدگان، افزود: زندگی در چادرهایی که از امکانات اولیه نیز محروم هستند بسیار سخت است از این رو دولت باید هر چه سریع تر به فکر تامین مسکن این افراد باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه بسیاری از زلزله‌زدگان از سرویس بهداشتی نیز محروم بوده و در شرایط بسیار بد اجتماعی بسر می برند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حضور مسئولان در مناطق زلزله زده بدون انجام اقدامی که در زندگی مردم تاثیری داشته باشد، بی فایده است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet