هدر موبایل
1396/09/19 09:59:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جمالی نوبندگانی تاکید کرد:

موشک و نیروی قدس سپاه اولویت‌های بودجه دفاعی در سال ۹۷

عضوکمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی قدس سپاه و حوزه توان موشکی نیروهای مسلح اولویت اول بودجه دفاعی کشور هستند.
موشک و نیروی قدس سپاه اولویت‌های بودجه دفاعی در سال ۹۷ عضوکمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی قدس سپاه و حوزه توان موشکی نیروهای مسلح اولویت اول بودجه دفاعی کشور هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103725676107.jpg موشک,و,نیروی,قدس,سپاه,اولویت‌های,بودجه,دفاعی,در,سال,۹۷ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد جمالی عضو هیئت رئیسه کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامیدرباره آخرین وضعیت لایحه بودجه دفاعی سال 97 گفت: ما فکر می‌کنیم سهم 5درصدی بودجه دفاعی کشور از هزینه‌های جاری که در برنامه ششم توسعه به دولت تکلیف شده است، در لایحه بودجه سال 97 رعایت شده باشد و اگر این اتفاق نیفتاده باشد ما حتماً در کمیسیون تلفیق بودجه این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه همه بخش‌های نیروهای مسلح از اهمیت بالایی برخوردار هستند،اظهارداشت:با توجه به تأکیدات فرمانده کل قوا دربخش موشکی و نیروی قدس سپاه، اینها اولویت اول بودجه دفاعی کشور هستند.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: انتظار ما از دولت در حوزه بودجه دفاعی توجه به موضوع حقوق و مزایای نیروهای مسلح است که طبق قانون باید حدود 20 درصد بیشتر از سایر بخش‌ها باشد که هم‌اکنون حتی 20 درصد کمتر هم هست.

به گزارش تسنیم،جمالی نوبندگانی تصریح کرد: ما با تهدیدات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای مواجه هستیم که باید توان دفاعی در سه بخش هوایی، دریایی و زمینی را ارتقا دهیم. البته ما متوجه این موضوع هستیم که دولت هم با کمبودهایی مواجه است و در جلسه‌ای که با وزیر دفاع داشتیم ایشان معتقد بود که دولت تا آنجایی که امکان داشته به بخش دفاعی کمک کرده و مقدار قابل توجهی از مصوبات مجلس در رابطه با مقابله با ماجراجویی‌های آمریکا هم به نیروی قدس سپاه و هم به بخش موشکی اختصاص داده شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet