هدر موبایل
1396/09/19 14:48:15
سرویس فرهنگی
سلیمی:

ایران مانع نفوذ پول سعودی‌ها در برگرداندن رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه ایران مانع نفوذ پول سعودی‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا شود، گفت: نباید اجازه داد کارشکنی عربستانی‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل  به رویه عادی شود.
ایران مانع نفوذ پول سعودی‌ها در برگرداندن رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا شود عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه ایران مانع نفوذ پول سعودی‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا شود، گفت: نباید اجازه داد کارشکنی عربستانی‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل  به رویه عادی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg ایران,مانع,نفوذ,پول,سعودی‌ها,در,برگرداندن,رأی,کنفدراسیون,فوتبال,آسیا,شود Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره کارشکنی عربستانی‌ها برای برگزاری بازی با نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا در زمین‌های ورزشی بی‌طرف،گفت: طبق کدام اصول و حقوق بین المللی ورزشی نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا برای رویارویی با حریفان عربستانی باید در زمین سوم یا بی طرف به میدان بروند.

 نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید اجازه داد سعودی‌ها با ثروتی که دارند، تاثیر منفی در رای  کفدراسیون فوتبال آسیا بگذارند، تصریح کرد: دیپلماسی ورزشی راهبردی برای توقف اقدامات غیرقانونی عربستان سعودی در کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

وی ادامه داد: حق قانونی و عرفی تیم‌های ورزشی ایرانی است که در بازی‌های بین الملی که به طریق رفت و برگشت در جام باشگاه‌های آسیا برگزار می شود، به عنوان میزبان توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی می‌شویم در خاک خودمان  رویداد ورزشی را برگزارکنیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه سعودی‌ها اختلاف و کارشکنی‌های سیاسی در قبال جمهوری اسلامی ایران را به ورزش کشاندند، یادآورشد: نباید اجازه داد نفوذ عربستان در  کنفدراسیون  فوتبال آسیا تبدیل به یک رویه عادی شود زیرا این امر بستر را برای کارشکنی سعودی‌ها در فضای بین المللی ورزشی مهیا می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet