خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/19 10:50:00
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی را برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع دادند.
طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع شد نمایندگان مردم در خانه ملت طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی را برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/54161.jpg طرح,دو,فوریتی,استخدام,مهندسین,ناظر,تولیدات,کشاورزی,برای,بررسی,بیشتر,به,کمیسیون,ارجاع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی با 119 رأی موافق، 57 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از مجموع  230 نماینده حاضر در جلسه اخطار اصل 75 را وارد دانسته و با ارجاع این طرح به کمیسیون برای بررسی بیشتر موافقت کردند.

غلامرضا کاتب در اخطار اصل 75 قانون اساسی گفت: برای تمدید این قانون که تاریخ آن منقضی شده بود کمیسیون مربوطه متن جدیدی نگارش کرده که علاوه بر بحث ناظرین گروه دیگری نیز به آن اضافه شده‌اند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین دولت مکلف به امری شده که بار مالی برای آن پیش‌بینی نشده است.

دکتر لاریجانی در پاسخ به این اخطار مورد اول را وارد ندانست و گفت: در متن قانون ذکر شده ناظرینی که قرار است استخدام شوند صرفاً سابقه کار در برخی از دستگاه‌ها را داشته باشند اما درباره اخطار دوم وارد است و بار مالی برای دولت خواهد داشت.

همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: زمان بررسی طرح و لوایح دو فوریتی لازم است نماینده‌ای از شورای نگهبان نیز در جلسه حضور داشته باشد که در حال حاضر حضور ندارند.

به گزارش خانه ملت در نهایت طرح دو فوریتی استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی برای بررسی بیشتر به کمیسیون اجتماعی ارجاع داده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet