هدر موبایل
1396/09/19 11:13:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند خبرداد:

طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۲تن بر اثر استنشاق منوکسید کربن مسموم شدند

سرپرست اورژانس کشور گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲ تن بر اثر استنشاق منوکسید کربن دچار مسمومیت شده اند.
طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۲تن بر اثر استنشاق منوکسید کربن مسموم شدند سرپرست اورژانس کشور گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲ تن بر اثر استنشاق منوکسید کربن دچار مسمومیت شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103824203165.jpg طی,۲۴,ساعت,گذشته,۴۲تن,بر,اثر,استنشاق,منوکسید,کربن,مسموم,شدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ پیر حسین کولیوند گفت: با سرد شدن دمای هوا شاهد افزایش مرگ و میر‌های ناشی از استنشاق منوکسید کربن هستیم.

وی افزود: متاسفانه آمار مرگ و میر‌های ناشی از گاز گرفتگی رو به افزایش است و در این شرایط تاکید می‌شود که شهروندان به نکات ایمنی توجه داشته باشند.

سرپرست اورژانس کشور با ارائه آماری از تعداد شهروندانی که طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر استنشاق منوکسید کربن دچار مسمومیت شده اند خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲ تن بر اثر استنشاق گاز co دچار مسمومیت شده اند که این آمار بسیار قابل توجه است.

وی تاکید کرد: در بسیاری از مواقع دیده شده افرادی که دچار گاز گرفتگی شده اند به دلیل عدم اطلاع رسانی به موقع به نیرو‌های امدادی جان خود را از دست داده اند.

به گزارش میزان؛ کولیوند با ارائه توصیه‌ای به شهروندان در آستانه ورود به فصل زمستان تصریح کرد: استنشاق منوکسید کربن مرگبار است و به همین خاطر توصیه می‌شود افراد در استفاده از وسایل گرمایشی به نکات ایمنی توجه داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet