خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/19 11:18:57
سرویس صحن
رنجبرزاده در نطق میان‌دستور؛

ترامپ با تصیمم اخیر خود پایان عمر آمریکا و فرزند ناخلفش اسرائیل را امضاء کرد

عضو هیات رئیسه مجلس، تاکید کرد: رئیس‌جمهور آمریکا بداند که با انتقال سفارت جاسوسی به قدس آتش قهر مسلمانان شعله ورتر شده لذا وی با این اقدام پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضاء کرد.
ترامپ با تصیمم اخیر خود پایان عمر آمریکا و فرزند ناخلفش اسرائیل را امضاء کرد عضو هیات رئیسه مجلس، تاکید کرد: رئیس‌جمهور آمریکا بداند که با انتقال سفارت جاسوسی به قدس آتش قهر مسلمانان شعله ورتر شده لذا وی با این اقدام پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضاء کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704104823818072.jpg ترامپ,با,تصیمم,اخیر,خود,پایان,عمر,آمریکا,و,فرزند,ناخلفش,اسرائیل,را,امضاء,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان‌دستور ضمن درود و سلام به محضر شهیدان و امام شهیدان و با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی و تبریک پیروزی بزرگ رزمندگان اسلام بر داعش و آمریکا و سرکردگانش به محضر ملت ایران و سرداران مقاومت، گفت: سلام بر قدس شریف، سلام بر اولین قبله گاه مسلمانان، سلام بر سرزمین معراج پیامبر اسلام(ص). قدس عزیز استواریت را حفظ کن. درس آموختگان مکتب خمینی (ره) و سربازان امام خامنه ای (دام عزه) و جوانان انقلابی و مسلمان منطقه در راهند و به زودی دستهای آلوده به دامانت را قطع خواهند کرد، ای قبله گاه روزهای ازل، بدان که تو تا ابد قلب تپنده جهان اسلام هستی.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باورها بر این است که طبق آیه شریفه قرآن کریم « و مکرو و مکروالله و الله خیرالماکرین»، ترامپ رئیس جمهور آمریکا با این اقدام احمقانه خود ناخودآگاه برای تسریع در نابودی اسرائیل مأموریت یافته است کما اینکه رئیس جمهور وقت آمریکا مأموریت فراهم آوردن شرایط برای نابودی صدام و حزب بعث را داشتند.

وی افزود:  به نظر می‌رسد حافظه دولت آمریکا مختل شده و سیلی محکمی که از ناحیه دانشجویان مسلمان و انقلابی ایران در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ خورده را فراموش کرده است. این بار نیز بداند که با انتقال سفارت جاسوسی در قلب جهان اسلام آتش قهر مسلمانان شعله ورتر و با اتحاد و انسجام آنها سیلی محکم تری خواهد خورد و پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضاء کرده است.

رنجبرزاده ادامه داد: دولت آمریکا برای سرپوش نهادن به شکستهای پیاپی خود در منطقه اعم از جنگهای مستقیم و نیابتی در ایران، عراق، سوریه، لبنان، افغانستان، قطر، یمن، بحرین و فلسطین و برای کم اهمیت جلوه دادن پیروزیهای اخیر جبهه مقاومت اسلامی نه از سر توانمندی بلکه از سر ضعف و ذلت و ترس از آینده، برای حفظ صهیونیستها و حیثیت برباد رفته خود دست به یک اقدام انتحاری زده و پرچم مبارزه با اعتقادات مسلمانان را برافراشته است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکا از حاکمان سرسپرده اش ناامید گشته و آخرین تیر در کمان آن است که سرسپردگان تا به دندان مسلح اش را بیازماید که آیا با جبهه کفر همراهند با جبهه مسلمین، آیا به مذهب و دین معتقدند یا به هم پیمانی با صهیونیسم. چنانچه پایبندی آنها به باورهای اسلامی باشد، باید تخت و تاجشان فرو ریزد و اگر هم پیمان با صهیونیسم هستند، می‌بایست به تشدید دامنه اختلافات مذهبی پرداخته و با مسلمان‌کشی انبارهای سلاحشان هر چه زودتر بر سر مسلمانان ریخته و مصرف شود چون حلقه محاصره اسرائیل تنگ تر شده و تسلیح نمودن هم پیمانان منطقه‌ای زنگ خطری برای صهیونیسم خواهد بود.

وی تاکید کرد: سردمدار بی نظمی جهانی بداند که با این حرکتهای ضد حقوق بشری و خارج از دایره منطق و حقوق بین الملل در جهت اشغالگری و کشتار مسلمانان، نتیجه ای جز اتحاد جهان اسلام و بیداری ملتهای مسلمان در بر نخواهد داشت. مجموعه اتفانات اخیر ما را مصمم و امیدوار کرده است که تحقق وعده الهی برای نابودی غاصبان اشغالگر در سرزمین فلسطین بسیار نزدیک شده است. لذا همه ملتهای آزاده مسلمان باید یکصدا برای برچیده شدن بساط اشغالگری تا نابودی صهیونیستها و تسخیر لانه های فساد آمریکایی در منطقه آماده شویم.

رنجبرزاده یادآور شد: در این راستا از مجلس شورای اسلامی انتظار می رود با هماهنگی دیگر قوا اقدامی عملی و مستمر از خود نشان دهد تا تمام مسیرهای قانونی و حقوقی در مجامع بین المللی برای روشنگری و رفع اشغالگری و تقویت جبهه مقاومت اسلامی و اتحاد مسلمانان را هموار نمایند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه مشکلات حوزه انتخابیه خود را یادآور شد و با درود و سلام به محضر مردم عزیز و قدرشناس زادگاه بیدارگر مشرق زمین سیدجمال الدین اسدآبادی و مردم فهیم شهر آجین و بخشهای مرکزی و پیر سلمان، گفت: وزیر راه و ترابری آیا پنجاه کشته و صدها مجروح و معلول در سال جاری در راههای مواصلاتی به اسدآباد کفایت نمی کند که معاون جنابعالی از خواب بیدار شده و به دستورات شما توجه نماید.

وی افزود: با فوریت هیاتی را برای اصلاح نقاط حادثه خیز گردنه اسدآباد و محور اسدآباد به داش بلاغ و احداث زیر گذر تقاطع موسی آباد وندرآباد بزرگراه کربلا و اسدآباد به چنار شیخ اعزام فرمائید. البته برای مطالعه و اجرای مسیر راه آهن و داش بلاغ به اسدآباد تویسرکان، کنگاور و نهاوند و مطالعه اتصال راه آهن کریدور شمال غرب به جنوب از این مسیر تشکر نموده و تسریع در اجرای مراحل آن خواستارم.

رنجبرزاده تصریح کرد: کنار گذر اسدآباد در سال ۸۹ آغاز شده هنوز به اتمام نرسیده است، انتظار می رود در نیمه سال ۹۷ به بهره برداری برسد. البته هنوز مطالبات بسیاری از کشاورزان به مبلغ ۹ میلیارد تومان که زمنیهای آنها تملک شده پرداخت نگردیده است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: زمستان فرارسیده است و هزاران تن چغندرقند کشاورزان در زیر برف مدفن است چرا چاره اندیشی نمی کنید، چرا اینقدر در عرضه محصولات کشاورزی به بازار مشکل داریم؟ چرا نباید سامانه متمرکز کشور برای الگوی کاشت برداشت و عرضه محصولات به بازار داشته باشیم. چرا برای ایجاد صنایع تبدیلی در منطقه بی توجهی می شود؟ آیا اینها ضعف مدیریت نیست؟ چرا در مواقع برداشت محصول، واردات داریم قاچاق رونق می گیرد این آسیب به تولید نیست؟ این ظلم به کشاورز و تولید کننده نیست؟

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تخم کد و آفتابگردان، چای، برنج تحت تأثیر واردات نابهنگام و قاچاق آزاد فرصت طلبان قرار می گیرند، مهاجرت روستائیان به شهرها یکی از مشکلات اساسی پیش روی کشور است، لذا با ارائه تسهیلات کم بهره برای توسعه روستاها یک فرصت است که اگر مدیریت شود اما اگر آموزشهای فنی و تخصصی و مشاوره ای در کنار آن نباشد به هدف نخواهد رسید.

 وی از وزیر علوم درخواست کرد: تسریع در راه اندازی آموزشکده فنی حرفه ای ذیل دانشگاه فنی حرفه ای کشور باید تسریع گردد. در واقع اعتبار لازم دارد و هرگونه کوتاهی برای جذب دانشجو در سال ۹۷ متوجه ضعف مدیریت دانشگاه فنی حرفه ای است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان از مدیران دلسوز استان و شهرستان و از وزیر محترم صنایع برای رونق گرفتن تولید و ایجاد کارخانه های جدید کنسانتره گندله سازی و آهن اسفنجی و تولید کاغذ و اسیدسولفونیک و فراهم نمودن شرایط لازم برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی دارویی غذایی بهداشتی و کالاهای سلامت محور تشکر می کنم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet