هدر موبایل
1388/05/10 13:06:00
سرویس کمیسیون ها
به منظور پاسخگویی به سوالات و ارائه گزارش عملکرد حضور می‌یابند

6 وزیر این هفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس

**۶ وزیر دولت نهم در این هفته جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون‌های تخصصی مجلس می‌روند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وزرای نفت، راه و ترابری، مسکن و شهرسازی، نیرو، دادگستری و جهادکشاورزی با حضور در کمیسیون‌های تخصصی انرژی، عمران، قضائی و حقوقی، کشاورزی، و کمیسیون ویژه پیگیری و نظارت اجراء اصل (44)قانون اساسی به سوالات نمایندگان پاسخ می‌گویند.

بر اساس این گزارش، "غلامحسین نوذری" وزیر نفت با حضور در کمیسیون انرژی سؤالات "علیرضا دهقانی" نماینده ایذه و باغملک؛ "محمد علی دلاور"نماینده درگز؛ "داریوش قمری" نماینده ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول؛ "احمد توکلی" نماینده تهران،ری، شمیرانات و اسلام‌شهر و  دو سوال "سیدشریف حسینی" نماینده اهواز را پاسخگو خواهد بود.

کمیسیون عمران نیز با دعوت از وزارء راه و ترابری، مسکن و شهرسازی و معاونین وزرای نیرو و کشور و استانداران استان لرستان و ایلام، مسائل و مشکلات مطروحه در سفر کمیسیون به استانهای فوق را بررسی می‌کند.

همچنین "پرویز فتاح" وزیر نیرو برای پاسخگویی به سؤال "علی‌اکبر اولیاء" نماینده یزد در کمییسیون عمران حضور خواهد یافت.

"حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری نیز با حضور در این کمیسیون به سؤالات "سیدمصطفی ذوالقدر" نماینده بندرعباس، "کاظم دلخوش" نماینده صومعه‌سرا، سوالات مشترک "کاظم جلالی"، "اسدالله قره‌خانی"، "لاله افتخاری" و "الیاس نادران" نمایندگان شاهرود، علی‌آباد و تهران‌، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر ونیز سوالات مشترک "محمدمهدی افشاری"، "سیداحمدرضا ‌دستغیب" (سیدفخرالدین)، "سیدمحمدمهدی پورفاطمی" و "غلامعلی میگلی‌نژاد"، "علی اکبراولیاء"، "فخرالدین حیدری"، "نژادفلاح" و "جواد صبور" به ترتیب نمایندگان داراب، شیراز، دشتی و تنگستان و بوشهر، یزد، سقز و بانه، ساوجبلاغ و اردبیل پاسخ خواهد گفت.

همچنین در کمیسیون قضائی و حقوقی با حضور وزیر دادگستری سؤال "نادرقاضی‌پور" نماینده ارومیه بررسی میشود.

وزیرجهادکشاورزی نیز به منظور پاسخگویی به سؤالات "نادرقاضی‌پور" نماینده ارومیه، "محمدقیوم دهقانی" نماینده ایرانشهر، "مسعودی" نماینده اهر و هریس، "محمدمهدی شهریاری" نماینده بجنورد و "نصیرپور" نماینده سراب و وزیر نیرو نیز به منظور پاسخ دادند به سؤالات "جهانبخش محبی‌نیا" نماینده میاندوآب، "محموداحمدی" نماینده شازند و "قاضی‌پور" نماینده ارومیه در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی حضور خواهند یافت.

در کمیسیون ویژه پیگیری و نظارت اجراء اصل (44) قانون اساسی نیز در هفته جاری گزارش وزیر نیرو در خصوص عملکرد اجراء اصل(44) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بررسی می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet