هدر موبایل
1396/09/20 14:57:14
سرویس سیاسی
/احزاب در لایحه پیشنهادی دولت برای سال 97/

محمودی شاه نشین:تقویت احزاب با بودجه دولتی صحیح نیست/تحقق بودجه احزاب در لایحه 97 بعید است

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه می توان از احزاب حمایت کرد اما تقویت حزب با بودجه دولتی صحیح نیست، گفت: بعید است اعتبار۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی محقق و تخصیص یابد.
محمودی شاه نشین:تقویت احزاب با بودجه دولتی صحیح نیست/تحقق بودجه احزاب در لایحه 97 بعید است عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه می توان از احزاب حمایت کرد اما تقویت حزب با بودجه دولتی صحیح نیست، گفت: بعید است اعتبار5 میلیارد و 700 میلیون تومانی محقق و تخصیص یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg محمودی,شاه,نشین:تقویت,احزاب,با,بودجه,دولتی,صحیح,نیست/تحقق,بودجه,احزاب,در,لایحه,97,بعید,است Icana

محمد محمودی شاه‌ نشین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص درنظر گرفتن ردیفی با عنوان "راهبری و توانمند سازی احزاب، جمعیت‌ها، انجمن‌های سیاسی و تشکل‌های صنفی" در ذیل لایحه بودجه سال 97 وزارت کشور، گفت: مسئولان دولت باید توضیح دهند که این اعتبار قرار در راستای چه هدفی هزینه شود؛ به عنوان مثال قرار است به خانه احزاب کمک شود یا سهمی برای پرداخت یارانه به احزاب است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حرکت به سمتی که احزاب در کشور فعال و تقویت شوند رخداد خوبی است، اظهارکرد: می توان از احزاب حمایت کرد اما تقویت حزب با بودجه دولتی صحیح نیست بلکه احزاب باید تشکیلات و پایگاه مردمی داشته باشند.

وی ادامه داد: باید شرایطی در کشور فراهم شود تا افرادی که منافع و دیدگاه های سیاسی مشترک دارند از مسیرهای قانونی حزبشان را به ثبت برسانند و فعالیت کنند، نه اینکه احزابی شب انتخابات شکل بگیرد و با پایان یافتن عرصه انتخابات ابطال شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد:با توجه به وضعیت بودجه عمرانی و جاری که نگران کننده به نظر می رسد بعید است رقم 5 میلیارد و 700 میلیون تومان برای راهبری و توانمند سازی احزاب، جمعیت‌ها، انجمن‌های سیاسی و تشکل‌های صنفی اختصاص و تحقق یابد.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه ساله ردیف هایی در لایحه بودجه درنظر گرفته می شود و هیچگاه تخصیص نمی یابد، خاطرنشان کرد: بر این اساس می توان در شعارها بگوییم طرفدار تقویت احزاب و تشکل های صنفی هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet