هدر موبایل
1396/09/21 07:42:13
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

وضعیت بحرانی سوله های مدیرت بحران/ تنها 22 سوله از 102 سوله در اختیار مدیریت بحران است/ تبدیل سوله ها به محلی برای ورزش و کسب و کارهای غیرمرتبط

عضو مجمع نمایندگان استان تهران از وضعیت بحرانی سوله های مدیریت بحران انتقاد کرد و گفت: سوله ها به محلی برای ورزش و کسب و کارهای غیرمرتبط تبدیل شده اند.
وضعیت بحرانی سوله های مدیرت بحران/ تنها 22 سوله از 102 سوله در اختیار مدیریت بحران است/ تبدیل سوله ها به محلی برای ورزش و کسب و کارهای غیرمرتبط عضو مجمع نمایندگان استان تهران از وضعیت بحرانی سوله های مدیریت بحران انتقاد کرد و گفت: سوله ها به محلی برای ورزش و کسب و کارهای غیرمرتبط تبدیل شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg وضعیت,بحرانی,سوله,های,مدیرت,بحران/,تنها,22,سوله,از,102,سوله,در,اختیار,مدیریت,بحران,است/,تبدیل,سوله,ها,به,محلی,برای,ورزش,و,کسب,و,کارهای,غیرمرتبط Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه وضعیت سوله های مدیریت بحران، بحرانی است، گفت: تغییر کاربری سوله ها به هیچ وجه به صلاح جامعه نیست و باید به جایگاه و ماهیت اصلی خود بازگردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، از تبدیل و اجاره سوله های مدیریت بحران به شهربازی و برنامه های تلویزیونی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه طبق برخی اظهارات از 102 سوله مدیریت بحران پایتخت تنها 22 سوله در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران قرار داشته و مابقی در اختیار وزارت ورزش و در جهت فضای کسب و کارهای غیرمرتبط مورداستفاده قرار گرفته اند که این اقدام جای تاسف دارد این در حالی است که سوله ها با هدف کمک به جامعه در زمان وقوع حوادث و بحران ها ایجاد شده اند.

وی ادامه داد: به طور حتم با توجه به در اختیار نداشتن فضای مناسب برای اسکان مردم در زمان بحران با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه هر گونه تغییر کاربری از سوی مدیریت سابق باید به ماهیت و کارکرد اصلی خود بازگردد، تصریح کرد: ضرورت دارد شورای شهر و شهرداری با ورودی جدی به این موضوع نسبت به تخلیه سوله ها و تحویل آنها به مدیریت بحران اقدام کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با بیان اینکه زلزله احتمالی تهران را تهدید می کند، گفت: با تامین امکانات و تجهیزات لازم باید مساله پیشگیری و مدیریت بحران مورد توجه قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر ضرورت بهبود وضعیت مدیریت بحران پایتخت، تصریح کرد: ساختار سازمان مدیریت بحران کشور باید تقویت شود و جایگاه آن ارتقا یابد تا به درستی بتواند ایفای نقش کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet