پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/09/21 10:37:04
سرویس صحن
فرهنگی قرائت کرد:

بیانیه 235 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از بیت‌المقدس

۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از بیت‌المقدس بیانیه‌ای را امضا و صادر کردند.
بیانیه 235 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از بیت‌المقدس 235 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از بیت‌المقدس بیانیه‌ای را امضا و صادر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/75240.jpg بیانیه,235,نفر,از,نمایندگان,مجلس,شورای,اسلامی,در,حمایت,از,بیت‌المقدس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 آذرماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 235 نفر از نمایندگان در زمینه بیت‌المقدس را قرائت کرد.

"بیت‌المقدس قبله اول مسلمانان و مام مقدس برای همه امت اسلامی است. متأسفانه اخیراً رئیس جمهور تاجر مسلک ایالت متحده آمریکا آن را به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی اعلام کرده است و اتفاقا همین اقدام رئیس جمهور آمریکا خود روشن‌ترین دلیل بر بی‌هویتی و ساختگی بودن رژیم صهیونیستی است که مجبور است یک به اصطلاح ابرقدرت با استفاده از عنصر زور و بدون توجه به سایر ابعاد موضوع سرزمین مسلمانان را به عنوان پایتخت آن رژیم اعلام کند.

از طرف دیگر امروز باید خالصانه‌ترین سلام‌های خود را تقدیم روح مطهر امام عظیم‌القدرمان کنیم که ماهیت این رژیم فاقد هویت را به خوبی شناخت و معرفی کرده بودند که با اسرائیل، منطقه روی صلح و آرامش را نخواهد دید و ساده‌اندیشانی که در دهه 90 میلادی جشن و پایکوبی ایجاد روند صلح در خاورمیانه را با موفقیت‌های اسلو 1 و 2، وای ریور شادمانه برگزار کردند، امروز دریافتند ایالات متحده آمریکا حتی به قراردادها و موافقتنامه‌های نیم بند خود هم اعتنایی نکرده و آخرین میخ را بر تابوت روند به اصطلاح صلح در خاورمیانه کوبیده است.

ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب چنین تصمیمات سخیفی را از سر عجز اتخاذ می‌کند، بداند که امت اسلامی در برابر این اقدامات جنایت‌بار سکوت نمی‌کند و صد البته آمریکا مسئول عواقب این تصمیم خود است.

ما نمایندگان مجلس شواری اسلامی از همه کشورهای اسلامی خواستاریم در اسرع وقت روابط دیپلماتیک خود را با رژیم صهیونیستی قطع نمایند و همچنین مراودات اقتصادی خود با آمریکا را به حداقل کاهش دهد و پارلمان‌های کشورهای اسلامی، دولت‌های خود را در اصلاح مسیر متناسب با مطالبات امت اسلامی هدایت نماید.

بی تردید دولت و ملت ایران به پیروی از امام و رهبری همواره پشتیبان آرمان‌های مقدس اسلامی از جمله مبارزه با رژیم صهیونیستی علیرغم همه اختلافات جناحی و سیاسی یک صدا و متحد می‌باشیم. این بیانیه را 235 نفر از همکاران در صحن امروز امضا کردند."/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet