هدر موبایل
1396/09/22 18:11:38
سرویس سیاسی
/احزاب در لایحه پیشنهادی دولت برای سال ۹۷/

خجسته:اختصاص بیش از 5 میلیارد تومان به احزاب در بودجه 97 گام خوبی برای حضور قدرتمند آن ها در انتخابات است

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد اختصاص بیش از ۵ میلیارد تومان به احزاب در بودجه ۹۷ گام خوبی برای حضور قدرتمند احزاب در انتخابات آینده است.
خجسته:اختصاص بیش از 5 میلیارد تومان به احزاب در بودجه 97 گام خوبی برای حضور قدرتمند آن ها در انتخابات است نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد اختصاص بیش از 5 میلیارد تومان به احزاب در بودجه 97 گام خوبی برای حضور قدرتمند احزاب در انتخابات آینده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611102387255811.jpg خجسته:اختصاص,بیش,از,5,میلیارد,تومان,به,احزاب,در,بودجه,97,گام,خوبی,برای,حضور,قدرتمند,آن,ها,در,انتخابات,است Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به اینکه اختصاص مبلغ ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی در بودجه سال آینده به احزاب می تواند زمینه توامندسازی حزب ها را فراهم کند، گفت: این اقدام دولت مورد تایید است و گام خوبی برای حضور قدرتمند شدن احزاب در انتخابات آینده محسوب می شود.

نماینده مردم  همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عموما احزاب در زمان انتخابات فعالیت می کنند در حالی که باید با داشتن برنامه بتوانند طی چهارسال و به طور مستمر حرکت کنند،  اظهارکرد: احزاب برای اینکه جایگاه خودشان را پیدا کنند و بتوانند فعالیت خوبی را آغاز کنند نیاز به حمایت همه جانبه دولت دارند.

وی ادامه داد: بودجه احزاب ذیل اعتبارات وزارت کشور قرار گرفته لذا این وزارتخانه متولی امور است و باید با برنامه ریزی درست این بودجه را اختصاص دهد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین در چگونگی تخصیص اعتبار درنظر گرفته شده نیز می توان از ظرفیت خانه احزاب کمک گرفت اما نباید فراموش کرد که اعتبارات باید محقق شود و دولت باید قاطعانه و جدی در این حوزه عمل کند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروزه در کشورهای پیشرفته احزاب نظارت بر امور دولت دارند و دستاوردهای خوبی نیز دارند از این رو رمز موفقیت کشور در فعالیت احزاب با برنامه صحیح است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده ردیف اعتباری با عنوان "راهبری و توانمند سازی احزاب، جمعیت‌ها، انجمن‌های سیاسی و تشکل‌های صنفی" در ذیل بودجه سال 97 وزارت کشور آورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet