هدر موبایل
1396/09/24 09:56:12
سرویس سیاسی
کواکبیان:

نمایندگان احزاب در کمیسیون ماده 10 تماشاچی هستند/ ضرورت اصلاح نظام انتخابات برای فعالیت موثر احزاب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون نظام انتخابات باید اصلاح شود تا احزاب بتوانند در انتخابات نیز فعالیت داشته باشند.
نمایندگان احزاب در کمیسیون ماده 10 تماشاچی هستند/ ضرورت اصلاح نظام انتخابات برای فعالیت موثر احزاب عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون نظام انتخابات باید اصلاح شود تا احزاب بتوانند در انتخابات نیز فعالیت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100403850904.jpg نمایندگان,احزاب,در,کمیسیون,ماده,10,تماشاچی,هستند/,ضرورت,اصلاح,نظام,انتخابات,برای,فعالیت,موثر,احزاب Icana

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتقاد از قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی، اظهار داشت: نمایندگان احزاب در کمیسیون ماده 10 احزاب تماشاچی هستند و حق رای ندارند و این یک نمونه از ضعف های قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مباحث مختلفی در قانون احزاب وجود دارد که در حال بررسی آن‌ها هستیم تا اصلاحات لازم انجام شود، بیان کرد: قانون فعلی احزاب را در موضوع انتخابات کافی و وافی نمی‌دانیم البته قانون انتخابات نیز باید جداگانه مورد بررسی قرار گیرد.

کواکبیان با اشاره به قانون احزاب فعلی متذکر شد: این قانون صرفا احزاب را برای گرم کردن تنور انتخابات می‌خواهد نه اینکه انتخابات حزبی داشته باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون نظام انتخابات باید اصلاح شود تا احزاب بتوانند در انتخابات نیز فعالیت داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet