خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/24 13:00:24
سرویس اقتصادی
/واکاوی لایحه بودجه 97؛هدفمندی یارانه‌ها/

منصوری: تزریق پول نوش‌داروی صنعت کشور نیست/ سیستم ناسالم توزیع منابع، مانعی برای تخصیص تسهیلات

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تا زمانیکه سیستم ناسالم در بخش توزیع هزینه‌ها وجود دارد اگر پولی نیز واریز شود این پول به دست اهل آن نمی‌رسد.
منصوری: تزریق پول نوش‌داروی صنعت کشور نیست/ سیستم ناسالم توزیع منابع، مانعی برای تخصیص تسهیلات عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تا زمانیکه سیستم ناسالم در بخش توزیع هزینه‌ها وجود دارد اگر پولی نیز واریز شود این پول به دست اهل آن نمی‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108122834845.jpg منصوری:,تزریق,پول,نوش‌داروی,صنعت,کشور,نیست/,سیستم,ناسالم,توزیع,منابع،,مانعی,برای,تخصیص,تسهیلات Icana

محمدرضا منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص حذف یارانه دهک‌های بالا جامعه و صرف یارانه به‌منظور توسعه تولید و اشتغال، اظهار داشت: این صحبت‌ها همیشه بوده و از روز اول اجرای قانون هدفمندی‌ یارانه‌ها مقرر شد بخشی از منابع حذف یارانه‌ها افراد با درآمد بالا در تولید و صنعت آورده شود که هیچ وقت محقق نشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش صنعت کشور بیمار است و درحال حاضر نیاز به رسیدگی ویژه دارد، گفت: تا زمانی که سیستم ناسالم در بخش توزیع هزینه‌ها وجود دارد اگر پولی نیز واریز شود این پول به دست اهل آن نمی‌رسد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با تزریق پول صنعت کشور جان تازه‌ای نمی‌گیرد، وام‌ها به جیب کسانی می‌روند که به بانک بهتر رشوه  می‌دهند و هیچ وثیقه‌ای ارائه نمی‌کنند به جیب صنعت‌گران نمی‌رود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه پولی قرارنیست واریز شود، اگر نیز واریز شود، به دست اهل آن نمی‌رسد،همان‌گونه که طی این همه سال 150 هزار میلیارد تومان نرسید، خاطر نشان کرد: اول باید سیستم را پاکسازی کنیم، کارخانه‌هایی که توان اشتغال‌زایی واقعی دارد به دلیل اینکه رشوه نمی‌دهد نمی‌تواند از تسهیلات استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet