هدر موبایل
1396/09/24 10:06:47
سرویس سیاسی
برزگرکلشانی تشریح کرد :

حیات خلوت فعلی داعش کدام کشورها هستند / محور مقاومت مانع بازگشت داعش به شکل گذشته می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با اشاره به اینکه نظام استکبار جهانی تلاش می کند تا بقایای ناچیز داعش را زنده نگاه دارد، گفت: امروزه شاهد شکل گیری و رشد محور مقاومت هستیم و همین امر یکی از موانع سدراه بروز و ظهور مجدد داعش است.
حیات خلوت فعلی داعش کدام کشورها هستند / محور مقاومت مانع بازگشت داعش به شکل گذشته می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با اشاره به اینکه نظام استکبار جهانی تلاش می کند تا بقایای ناچیز داعش را زنده نگاه دارد، گفت: امروزه شاهد شکل گیری و رشد محور مقاومت هستیم و همین امر یکی از موانع سدراه بروز و ظهور مجدد داعش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg حیات,خلوت,فعلی,داعش,کدام,کشورها,هستند,/,محور,مقاومت,مانع,بازگشت,داعش,به,شکل,گذشته,می,شود Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به اینکه گروه تروریستی داعش در کشورهای عراق و سوریه از بین رفته است اما باید اذعان کرد که تفکر این گروه تکفیری هنوز وجود دارد، گفت: بنابراین نظام استکبار جهانی برای جبران شکست گروه تکفیری مورد حمایتش، حتما اقدامات جدیدی را دردستورکار قرار خواهد داد و تلاش می کند تا بقایای ناچیز داعش را زنده نگاه دارد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید به سمت اتحاد بیشتر قدم بردارند و اجازه ندهند دیدگاه های تکفیری-تروریستی در منطقه گسترش یابد، اظهار کرد: در برهه ای از زمان اختلاف میان برخی کشورهای اسلامی زمینه را برای ظهور داعش فراهم کرد اما با توجه به بیداری ملت ها زمینه ظهور مجدد از بین رفته است.

وی تصریح کرد: امروزه شاهد شکل گیری و رشد محور مقاومت در کشورهای اسلامی هستیم و همین موضوع یکی از بزرگترین موانع سدراه بروز و ظهور جدید داعش تلقی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: امیدواریم با خروج نظامیان خارجی از منطقه خاورمیانه که حمایت های آشکارشان از گروه تروریستی داعش بر همگان واضح است، دیگر شاهد بروز و ظهور گروه های تکفیری در منطقه نباشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد حیات خلوت فعلی بقایای گروه ترورسیتی داعش در سرزمین حکومت هایی است که به طور دیکتاتوری اداره می شوند و برای مشروعیت بخشیدن به خودشان نیازمند حمایت ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet