هدر موبایل
1396/09/25 07:25:54
سرویس سیاسی
/احزاب در لایحه پیشنهادی دولت برای سال ۹۷/

هاشم زایی:پیش‌بینی اعتبار برای احزاب در بودجه سال آینده هزینه اضافی است/احزاب هزینه‌هایشان را تامین کنند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه پیش بینی اعتبار برای احزاب در بودجه با توجه به شرایط کنونی هزینه اضافی محسوب می شود، گفت: در تمام دنیا به احزاب کمک ارائه می شود اما با توجه به اینکه احزاب در کشورمان جا‌نیافته باید خود اعضا هزینه هایشان را تامین کنند.
هاشم زایی:پیش‌بینی اعتبار برای احزاب در بودجه سال آینده هزینه اضافی است/احزاب هزینه‌هایشان را تامین کنند عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه پیش بینی اعتبار برای احزاب در بودجه با توجه به شرایط کنونی هزینه اضافی محسوب می شود، گفت: در تمام دنیا به احزاب کمک ارائه می شود اما با توجه به اینکه احزاب در کشورمان جا‌نیافته باید خود اعضا هزینه هایشان را تامین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101780159768.jpg هاشم,زایی:پیش‌بینی,اعتبار,برای,احزاب,در,بودجه,سال,آینده,هزینه,اضافی,است/احزاب,هزینه‌هایشان,را,تامین,کنند Icana

عبدالرضا هاشم زایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اختصاص ردیفی با عنوان "راهبری و توانمند سازی احزاب، جمعیت‌ها، انجمن‌های سیاسی و تشکل‌های صنفی" در ذیل لایحه بودجه سال  97 وزارت کشور، گفت: با اعتبار ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی نمی توان اقدام خاصی انجام داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به وضعیت بودجه سال آینده با هر خرج اضافه ای مخالف هستم از این رو درنظر گرفتن ردیفی با چنین مبلغی شامل هزینه های اضافی است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون بودجه عمرانی کشور برای سال آینده حدود 10 درصد پیش بینی شده و عددی که محقق خواهد شد کمتر از اهداف درنظر گرفته شده است، ادامه داد: بودجه جاری شامل حقوق افراد است که دولت مجبور به پرداخت و تخصیص آن است اما چنین ردیف اعتباری شامل هزینه های جاری نمی شود بنابراین با توجه به سوابق تخصیص های اعتبارات، تحقق این مبلغ جای تامل دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در تمام دنیا برای رشد و تقویت احزاب به آنها کمک هایی ارائه می شود اما با توجه به اینکه در کشورمان احزاب هنوز جا‌نیافته است، باید خود اعضا هزینه هایشان را تامین کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet