هدر موبایل
1396/09/25 11:19:38
سرویس اجتماعی
اولادقباد:

زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو فراهم نیست/ تهدید جان و مال فروشندگان با استقرار در ساختمان

نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو حتی یک درصد هم فراهم و مهیا نیست .
زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو فراهم نیست/ تهدید جان و مال فروشندگان با استقرار در ساختمان نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو حتی یک درصد هم فراهم و مهیا نیست . https://cdn.icana.ir/d/019/201607106900250336.jpg زمینه,استقرار,غرفه,داران,در,بنای,باقی,مانده,پلاسکو,فراهم,نیست/,تهدید,جان,و,مال,فروشندگان,با,استقرار,در,ساختمان Icana

فریده اولادقباد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو، گفت: در رابطه با بافت های فرسوده تهران جلسات مشترک متعددی با حضور مجمع نمایندگان و اعضای شورای شهر برگزار شده و یکی از مهمترین اولویت های ما پیگیری این موضوع است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه در حادثه پلاسکو بسیاری از شهروندان را از دست دادیم، تصریح کرد: خانواده شهدای آتش نشان و جامعه هنوز تحت تاثیر آثار روانی این حادثه هستند این در حالی است که هنوز نتوانسته ایم مشکلات کسبه و خانواده شهدای آتش نشان را رفع کرد چطور افرادی انتظار دارند غرفه داران در این بنای نیمه کاره و ناایمن مستقر شده و همانند گذشته جان و مال آنها را در معرض تهدید قرار داد.

حدود 40 درصد بناهای جمهوری فرسوده هستند

وی با بیان اینکه حدود 40 درصد بناهای جمهوری فرسوده هستند، گفت: تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو مستقر شوند زیرا عاقل از یک سوراخ نباید دو بار گزیده شود.

ساختمان پلاسکو باید هر چه سریع تر بازسای و در اختیار کسبه و مالکان قرار گیرد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ساختمان پلاسکو باید هر چه سریع تر بازسای و در اختیار کسبه و مالکان قرار گیرد، تصریح کرد: بنیاد مستضعفان و سایر دستگاه های ذی ربطه باید با اقدامی جدی نسبت به تحقق این امر اقدام کنند و همچین نسبت به ساخت یادمان شهدای آتش نشان در این ساختمان توجه داشته باشند تا بی توجهی نسبت به رعایت نکات ایمنی و یاد و خاطره شهدای فداکار تا ابد در ذهن مسئولان و شهروندان باقی بماند.

زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو حتی یک درصد هم فراهم و مهیا نیست

اولادقباد با یادآوری اینکه زمینه استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو حتی یک درصد هم فراهم و مهیا نیست، افزود: به جای این  اقدام ناپخته بهتر است با اتخاذ تدابیر مناسب گامی جدی در جهت تحقق وعده های داده شده به خانواده شهدای آتش نشان و کسبه پلاسکو برداشته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet