خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/05/11 12:43:00
سرویس سیاسی

نکو نام:‌ موافق پخش محاکمات نبودم

**نایب رییس کمیسیون اصل ۹۰ با بیان اینکه مصاحبه‌ مطبوعاتی اشخاصی که روز گذشته دادگاه آنها پخش شد به روند قانونی نزدیک‌تر است تا پخش محاکمات آنها تصریح کرد: من موافق پخش این دادگاه نبودم.

"ابراهیم نکونام" در جمع خبر نگاران در حاشیه جلسه علنی امروز  با اشاره به دادگاه روز گذشته برخی چهره‌های سیاسی، گفت: این افراد از دوستان ما بودند و البته چهره‌های مهمی هم محسوب می‌شوند و خوشحالم که این افراد به مسیر اصلی‌شان برگشتند.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه   نظر شما در خصوص  متن کیفرخواست دادگاه روز یکشنبه چیست  گفت: البته همه کیفرخواست قرائت نشد و آنچه قرائت شد تنها تبیین عناوین اتهام بود.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته اعضای کمیته ویژه بررسی وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر مجلس با برخی بازداشت‌شدگان سیاسی، گفت: طبق گفته‌ این افراد این چهره‌ها از شرایط خود در زندان راضی بودند و مشکلی نداشتند.

نکونام در خصوص  برخی اظهارات مبنی بر برخورد با سران اینگونه قضایا گفت: من اگر قاضی بودم آقای موسوی را به جرم اینکه مسبب همه این آشوب‌هاست محاکمه می‌کردم.

نکونام با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور در مشهد مبنی بر این‌که وزیر اطلاعات درباره روند اغتشاشات هیچ گزارشی به رییس جمهور نداده است، گفت: آقای وزیر اطلاعات به صورت مکرر بعد از انتخابات در تلویزیون روند انتخابات و آشوب‌ها را با مردم در میان گذاشت.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet