هدر موبایل
1396/09/27 07:50:00
سرویس سیاسی
/احزاب در لایحه پیشنهادی دولت برای سال ۹۷/

مجلس مصر به افزایش اعتبار احزاب در بودجه 97 است

عضو کمیسیون شوراها تاکید دارد که افزایش اعتبار احزاب در بودجه ۹۷ دستورکار مجلس قرار می گیرد.
مجلس مصر به افزایش اعتبار احزاب در بودجه 97 است عضو کمیسیون شوراها تاکید دارد که افزایش اعتبار احزاب در بودجه 97 دستورکار مجلس قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101115330404.jpg مجلس,مصر,به,افزایش,اعتبار,احزاب,در,بودجه,97,است Icana

شهاب الدین بی مقدار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه ردیف اعتبار ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی در لایحه بودجه سال آینده مبنی بر "راهبری و توانمند سازی احزاب، جمعیت‌ها، انجمن‌های سیاسی و تشکل‌های صنفی"، گفت: به نظر می رسد مبلغ درنظر گرفته شده برای تقویت احزاب در بودجه 97 باید بیش از رقم مذکور باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبار درنظر گرفته شده بنابر منابع لایحه محقق خواهد شد و تصور اینکه ردیف آن محقق نشود ممکن نیست، اظهار کرد: البته نمایندگان مجلس باید در بررسی لایحه مذکور تلاش کنند تا بودجه مربوط به احزاب را برای سال آینده افزایش دهند تا شاهد رونق در این عرصه باشیم.

وی با اشاره به اینکه بر اساس اعلام وزارت کشور احزاب متعددی در کشور به ثبت رسیده اند که تعدادشان قابل تامل است، ادامه داد: همگان اذعان دارند که توسعه و شکوفایی کشور در گرو توسعه و فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص نحوه تخصیص بودجه درنظر گرفته شده برای احزاب در سال آینده، تصریح کرد: دولت دوازدهم باید رقم پیش بینی شده را به همه احزاب تخصیص دهد و از تمرکز بر چند حزب بخصوص خودداری کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل نبود حزب های قوی در کشور و عدم مسئولیت پذیری افراد، در این عرصه سیاسی با ضعف مواجه هستیم در حالی که اگر از جنبه های مختلف مانند مالی، قانونی و غیره توجه شود حتما دغدغه وجود احزاب ضعیف رفع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet