خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/26 11:12:46
سرویس سیاسی
علیرضابیگی:

افزایش بودجه وزارت کشور باید سبب کمک به دهیاری‌ها و توسعه حمل‌ونقل عمومی شود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد در شرایطی که اعتبار وزارت کشور در بودجه ۹۷ افزایش یافته، باید به دو مولفه کمک به دهیاری ها و توسعه حمل و نقل عمومی توجه جدی شود.
افزایش بودجه وزارت کشور باید سبب کمک به دهیاری‌ها و توسعه حمل‌ونقل عمومی شود عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد در شرایطی که اعتبار وزارت کشور در بودجه 97 افزایش یافته، باید به دو مولفه کمک به دهیاری ها و توسعه حمل و نقل عمومی توجه جدی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108153988741.jpg افزایش,بودجه,وزارت,کشور,باید,سبب,کمک,به,دهیاری‌ها,و,توسعه,حمل‌ونقل,عمومی,شود Icana

احمد علیرضا بیگی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش 3.637.445 میلیون ریالی بودجه وزارت کشور نسبت به سال گذشته و پیش بینی مبلغ7.639.845 میلیون ریال برای سال 97، گفت: رشد چشمگیر بودجه وزارت کشور در واقع علامت مثبت برای بهبود وظایف محوله به این وزارتخانه است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اولویت های وزارت کشور باید به سمت کمک به دهیاری ها و توسعه حمل و نقل عمومی حرکت کند؛ زیرا در سنوات گذشته در این خصوص سهمی که باید تخصیص می یافت و سبب توانمندسازی شهرداری های ضعیف میشد محقق نشد و تخصیص نیافت.

وی ادامه داد: بنابراین اگر در لایحه بودجه 97 به این سمت سوق یابیم که خلاءهای موجود در امور محوله وزارت کشور برطرف شود، رخداد مثبتی خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این بین باید اذعان کرد که کشورمان حادثه خیز است لذا با توجه به اینکه وزارت کشور در حوزه مدیریت بحران نقش پررنگی بر عهده دارد، باید در شرایطی که اعتبارش افزایش می باید به این حوزه نیز توجه جدی کند تا در مواجه با بحران و آثار بجا مانده پس از رخدادهای طبیعی با مشکل مواجه نشود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد وزارت کشور باید برای انجام تمامی فعالیت هایش مفاد برنامه ششم توسعه را مدظنر قرار دهد لذا با توجه به افزایش اعتبارش در سال آینده می تواند گام مثبت و بلندی در جهت محقق شدن سیاست ها و وظایف مشخص شده در برنامه توسعه کشور بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet