هدر موبایل
1388/05/11 13:30:00
سرویس صحن

انتقاد نقوی از انحلال مراکز تربیت معلم

**نماینده ورامین طی تذکر آیین‌نامه‌ای نسبت به ارسال برنامه انحلال مراکز تربیت معلم از سوی وزیر آموزش و پرورش به استان‌ها انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین نقوی حسینی در جلسه‌علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 160 آیین‌نامه داخلی مجلس خاطر نشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تاسیس مراکز تربیت معلم توسط شهید رجایی و باهنر بودیم تا در این مراکز معلمین مومن و متخصص تربیت شده و به نظام آموزش و پرورش کشور تقدیم شوند.

وی ادامه داد: اهمیت مراکز تربیت معلم در پرورش معلمین بزرگ و اثرگذار بر هیچ کس پوشیده نیست به طوری که بسیاری از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خود را پرورش یافتگان این مراکز هستند.

نماینده ورامین اظهار داشت: متاسفانه اخیراً وزیر آموزش و پرورش برنامه‌ای را جهت انحلال مراکز تربیت معلم به استان‌ها ارسال کرده است که این اقدام برخلاف نظر امام(ره) و مقام معظم رهبری و نظر کلیه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت است.

نقوی یادآور شد: بنده جمعی از نمایندگان یک سال پیش طرح یک فوریتی احیاء و تقویت مراکز تربیت معلم را تهیه و تقدیم کردیم که با رای قاطع در کمیسیون تصویب شد اما متاسفانه هنوز در دستور جلسه‌علنی قرار نگرفته است.

وی افزود: از هیات  رییسه محترم تقاضا داریم در اسرع وقت این طرح را در دستور کار مجلس قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet