هدر موبایل
1396/09/26 19:47:09
سرویس اجتماعی
همتی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان خبر داد:

بررسی مشکلات بودجه ای وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سازمان تامین اجتماعی

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی مشکلات بودجه ای وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سازمان تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی مشکلات بودجه ای وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سازمان تامین اجتماعی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی مشکلات بودجه ای وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سازمان تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108059849041.jpg بررسی,مشکلات,بودجه,ای,وزارت,بهداشت،,جمعیت,هلال,احمر,و,سازمان,تامین,اجتماعی Icana

احمد همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (یک شنبه، 26 آذرماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز مشکلات بودجه ای وزارت بهداشت، سازمان تامین اجتماعی، جمعیت هلال احمر و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست بودجه پیش بینی شده برای این دستگاه ها در لایحه بودجه 97 بررسی شد و مسئولان مربوطه مشکلات بودجه ای را به کمیسیون ارائه کردند تا کمیسیون بتواند این موارد را در لایحه بودجه 97 لحاظ کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی از عمده ترین موارد مطروحه در این نشست موضوع منابع نه بیست و هفتم تامین اجتماعی بود که در گذشته مقرر شد صندوقی جداگانه ایجاد شود که تامین اجتماعی مطرح می کند که از دی ماه گذشته این صندوق را ایجاد کرده ایم اما وزارت بهداشت دنبال این است که که در بودجه 97 پول نه بیست و هفتم به خزانه واریز شود که برای رفع این مشکل باید رایزنی های مناسب انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet