خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/29 10:01:00
سرویس سیاسی
ابطحی با اشاره به سفر محمودعباس به عربستان:

سعودی‌ها نقش دلال برای آمریکا بازی می‌کنند/اقدامات اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین شوی سیاسی است

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه میانجی‌گری عربستان با حمایت آمریکا و انگلیس برای دستیابی به هدف نامیدن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است، گفت: اقدامات اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین شوی سیاسی است.
سعودی‌ها نقش دلال برای آمریکا بازی می‌کنند/اقدامات اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین شوی سیاسی است عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه میانجی‌گری عربستان با حمایت آمریکا و انگلیس برای دستیابی به هدف نامیدن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است، گفت: اقدامات اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین شوی سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107094839948.jpg سعودی‌ها,نقش,دلال,برای,آمریکا,بازی,می‌کنند/اقدامات,اخیر,تشکیلات,خودگردان,فلسطین,شوی,سیاسی,است Icana

محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به همزمانی سفر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و مقامات آمریکایی به عربستان، گفت: این سفر در راستای پیگیری توطئه طرح قدس غربی و شرقی است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از گرفتاری های مردم مسلمان، وجود عناصر نفوذی و خودفروخته است که متاسفانه برخی مدیریت های کلان را نیز در دست دارند و این مهم در رابطه با فلسطین نیز صدق می کند، اظهار کرد: سابقه همکاری محمود عباس یا همان ابومازن با سرویس های سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «سیا» برای همگان مشهود است.

وی ادامه داد: باید اذعان کرد که حضور رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در عربستان به معنای ذبح آرمان فلسطین است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه هنوز اسناد امضاء عبدالعزیز آل سعود برای واگذار فلسطین به انگلستان وجود دارد، تصریح کرد: به عبارتی باید گفت که میانجی گری عربستان با حمایت آمریکا و انگلیس برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده در راستای نامیدن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لغو دیدار با معاون رئیس جمهوری آمریکا از سوی تشکیلات خودگردان فلسطین در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ شوی سیاسی بود،خاطرنشان کرد:  می توان اذعان کرد که آنها به دنبال از بین بردن آرمان فلسطین هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet