خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/28 15:47:28
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

فراخوان محمودعباس به ریاض برای ایجاد اختلاف و کاهش شعله‌های انتفاضه سوم است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه رفت و آمد هیات های آمریکایی و تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاض بیانگر سرگردانی است، گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند با فراخوان محمود عباس به عربستان و ایجاد اختلاف سبب کاهش شعله های انتفاضه سوم شوند.
فراخوان محمودعباس به ریاض برای ایجاد اختلاف و کاهش شعله‌های انتفاضه سوم است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه رفت و آمد هیات های آمریکایی و تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاض بیانگر سرگردانی است، گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند با فراخوان محمود عباس به عربستان و ایجاد اختلاف سبب کاهش شعله های انتفاضه سوم شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100988230047.jpg فراخوان,محمودعباس,به,ریاض,برای,ایجاد,اختلاف,و,کاهش,شعله‌های,انتفاضه,سوم,است Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به سفر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به عربستان، گفت: سرعت رفت و آمد هیات های آمریکایی و تشکیلات خودگردان فلسطین بیانگر سرگردانی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس شرایط تحولات بزرگی به نفع آرمان های فلسطین رخ خواهد داد، اظهار کرد: آمریکایی ها نگران فروپاشی آل سعود هستند زیرا این رژیم با استفاده از ظرفیت خادم الحرمین و دلارهای مسلمین جبهه ای فرعی و کذایی برای به چالش کشیدن امت اسلام به منظور حمایت از اسرائیل ایجاد می کند.

وی ادامه داد: باید اذعان کرد که همزمانی دیدار رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «سیا» با ملک سلمان پادشاه عربستان در ریاض و فراخوان محمود عباس به این کشور، در راستای پیگیری هدف حمایت از رژیم آل سعود و بعد از آن اسرائیل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تشکیلات خودگردان فلسطین برای اولین بار اعلام کرد که دیگر مذاکره ای با آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی نخواهیم داشت تا موضوع انتقال پایتختی رژیم صهیونیستی به قدس منتفی شود، خاطر نشان کرد: بنابراین تشکیلات خودگردان فلسطین با جریان جهاد اسلامی، حماس و سایر گروه های فلسطینی در انتفاضه سوم در یک جبهه قرار گرفته اند از این رو آمریکایی ها تلاش می کنند تا با ایجاد اختلاف سبب کاهش شعله های انتفاضه سوم شوند و یکی از اهداف این سفر موضوع مذکور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet