خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/09/28 22:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گرمابی:

عدم شفافیت و ابهام در محدودیت ها، به بازار آشفته خودروهای وارداتی دامن زده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت خودروسازی در ایران گفت: صنعت خودرو باعث اشتغال زیادی در کشور شده، لذا نیازمند حمایت بیشتر است.
عدم شفافیت و ابهام در محدودیت ها، به بازار آشفته خودروهای وارداتی دامن زده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت خودروسازی در ایران گفت: صنعت خودرو باعث اشتغال زیادی در کشور شده، لذا نیازمند حمایت بیشتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103305825527.jpg عدم,شفافیت,و,ابهام,در,محدودیت,ها،,به,بازار,آشفته,خودروهای,وارداتی,دامن,زده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید گرمابی اظهار داشت: حمایت از صنعت خودرو نامحدود نیست و باید با شروطی انجام شود چرا که خودرویی که به مردم تحویل می دهند باید حداقل ایمنی لازم را داشته باشد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، در ادامه افزود: صنعت خودرو باید از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار باشد تا توان رقابت با سایر برندهای خارجی و خودروهای وارداتی را داشته باشند.

وی گفت: از جمله شروط کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای حمایت از خودروسازان ، تولید خودروهایی با قیمت، کیفیت مناسب و ایمنی بالا است تا نیاز قشر متوسط جامعه را پاسخ دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: امید است خودروسازان با ارتقا کیفیت و کاهش قیمت به خواسته مجلس که در راستای خواست و تقاضای جامعه است پاسخ مثبت دهند.

وی در ادامه به موضوع بسته شدن سایت ثبت سفارش و تبعات آن پرداخت و گفت: در مدتی که سایت ثبت سفارش بسته شده متاسفانه این جریان باعث گرانی این خودروها در بازار شده به طوری که عدم شفافیت و ابهام در زمان برداشته شدن محدودیت ها، به بازار آشفته خودروهای وارداتی دامن زده است.

به گزارش خبرخودرو، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش 20 تا 50 درصدی قیمت اغلب خودروهای وارداتی افزود: خوشبختانه ظرف یکی و دو هفته آینده تمام محدودیت ها رفع و ثبت سفارش اغاز می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet