هدر موبایل
1396/09/30 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نصرالله:

محور مقاومت بر درگیری با اسرائیل متمرکز شده است

دبیرکل حزب الله لبنان گفت که محور مقاومت پس از دستاوردهای اخیر در رویارویی با داعش اکنون زمان کافی پیدا کرده که به درگیری با اسرائیل متمرکز شود.
محور مقاومت بر درگیری با اسرائیل متمرکز شده است دبیرکل حزب الله لبنان گفت که محور مقاومت پس از دستاوردهای اخیر در رویارویی با داعش اکنون زمان کافی پیدا کرده که به درگیری با اسرائیل متمرکز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/45788.jpg محور,مقاومت,بر,درگیری,با,اسرائیل,متمرکز,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از شبکه خبری العالم، سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان این سخنان را در جریان دیدار با هیاتی از «جبهه خلق برای آزادی فلسطین» مطرح کرد.

در این دیدار که چندین ساعت به طول انجامید، دبیرکل حزب‌الله شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل از سوی آمریکا را «بیانیه بالفور جدید» دانست.

سیدحسن نصرالله با ستایش مبارزات فلسطینیان، خواستار وحدت بین آنها شد و گفت: انتفاضه تنها گزینه‌ای است که ملت فلسطین و گروه‌های ملی و اسلامی می‌توانند بر آن اجماع کنند. تا به ثمر نشستن انتفاضه و تحقق اهداف آن، باید تمام انرژی و توجه فلسطینیان حول این مساله متمرکز شود.

در این دیدار هیات جبهه خلق برای آزادی فلسطین به ریاست ابواحمد فواد، معاون دبیرکل آن، به تشریح وضعیت فلسطین و منطقه و جهان و به طور مشخص تصمیم اخیر رئیس‌جمهوری آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پرداخت.

این گروه فلسطینی آمادگی خود را برای مشارکت در هر فعالیتی علیه اسرائیل در چارچوب برنامه مشترک گروه‌های مقاومت اعلام کرد.

هفته پیش نیز هیاتی از «جبهه فتح انتفاضه» از دیگر گروه‌های مقاومت فلسطینی با سیدحسن نصرالله دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، سیدحسن نصرالله چندی پیش خواستار انتفاضه سوم فلسطینیان علیه رژیم صهیونیستی و اتحاد گروه های مقاومت علیه این رژیم شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet