ایام محرم 1398
1388/05/12 14:38:00
سرویس سیاسی
مقدسی:

رییس جمهور تیم خود را براساس رای چهل میلیونی معرفی کند

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در شرایط خاص مودت، اخوت و دوستی که لازمه اداره حکومت و مملکت می‌باشد، بین هر سه قوه کشور حاکم است.

"هادی مقدسی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند باید تعامل را به عنوان یکی ابزار مهم سازندگی برای نجات از بحران‌ها و مشکلات مدنظر قرارداد، به طور حتم این مودت بیش از گذشته خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد دولت براساس مطالبات مردم کابینه‌ای قوی، مقتدر، متخصص و متعهد به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پس از معرفی وزرای پیشنهادی و انجام یک محک کارشناسی بهترین افراد را برای عهده‌دار شدن سکانداری انتخاب کنند.

وی خاطر نشان کرد: هر چند ما تا امروز براساس استقلال قوا معرفی و انتخاب وزراء را قوه مجریه و دولت واگذار کردیم اما رییس جمهور باید تیم خود را براساس رسالت رای چهل میلیونی به مجلس معرفی کند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت در راستای تعامل با مجلس مشورت‌هایی با وکلا داشته است البته به صورت کلی بوده اما با کمیسیون‌ها به صورت اختصاصی صحبت نشده است.

مقدسی تصریح کرد: صحبت‌های صورت گرفته بین دولت و مجلس عمدتاً با آن دسته از نمایندگانی بوده که با دولت رابطه نزدیک و حسنه‌ای دارند.

وی اظهار امیدواری کرد: در فرصت باقیمانده رییس جمهور مذاکرات لازمه را با مجلس شورای اسلامی به انجام برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet