هدر موبایل
1396/10/02 13:37:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زنگنه:

از رأی ندادن به آنها که آمدن‌شان برای کشور مضر بود هرگز پشیمان نیستم/ حمایت‌ کار یک‌روزه‌نیست

عضو کابینه دولت تدبیر و امید گفت: از رأی‌ندادن به کسانی که فکر می‌کردم آمدن‌شان برای کشور مضر است یا بهتر بگویم آمدن آنها برای کشور مفید نیست، هرگز پشیمان نیستم.
از رأی ندادن به آنها که آمدن‌شان برای کشور مضر بود هرگز پشیمان نیستم/ حمایت‌ کار یک‌روزه‌نیست عضو کابینه دولت تدبیر و امید گفت: از رأی‌ندادن به کسانی که فکر می‌کردم آمدن‌شان برای کشور مضر است یا بهتر بگویم آمدن آنها برای کشور مفید نیست، هرگز پشیمان نیستم. https://cdn.icana.ir/d/019/201708105827922625.jpg از,رأی,ندادن,به,آنها,که,آمدن‌شان,برای,کشور,مضر,بود,هرگز,پشیمان,نیستم/,حمایت‌,کار,یک‌روزه‌نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بیژن نامدار زنگنه درباره کمپین پویش پشیمانی از رای به روحانی که اخیرا از سوی برخی جریانات به راه افتاده است گفت: هرگز پشیمان نیستم، محکم بر نظر هستم. من براساس یک اصولی از آقای روحانی حمایت کردم و رأی دادم.

وی افزود: نه تنها در انتخابات ریاست جمهوری از آقای روحانی حمایت کردم و پشیمان نیستم بلکه از رأی ندادن به کسانی که فکر می کردم آمدن شان برای کشور مضر است یا بهتر بگویم آمدن آنها برای کشور مفید نیست، هرگز پشیمان نیستم.

وزیر نفت تأکید کرد: حمایت از آقای روحانی کار یک روزه نیست، ما باید زنده، فعال، با نشاط کار خود را ادامه دهیم و از آنچه فکر می کنیم، درست است حمایت کنیم و از آنچه درست نیست، هر کسی انجام دهد با آن مقابله کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آثار ایجاد ناامیدی در مردم فقط محدود به دولت می شود یا ضررش به نظام می رسد؟ اظهار کرد: ضررش بالاتر از نظام، به کشور می رسد. نظام یک سازمان برای اداره کشور است و اینکه برای سعادتمندی مردم کمک کند ولی کشور و ملت همیشه هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ زنگنه در پاسخ به این سئوال که آیا ریشه چنین کمپین هایی در جریان های سیاسی است؟ گفت: بله، هم در برخی جریان های سیاسی داخلی است و هم خارجی ها دارند این کار را می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet