ایام محرم 1398
1388/05/12 15:37:00
سرویس سیاسی
رهنمودهای رهبری به دولت دهم -3

بشیری: تعامل دولت با مجلس موجب رای اعتماد بالای وزرا می‌شود

**"فرهاد بشیری" گفت: تعامل مثبت دولت با مجلس موجب کسب رای اعتماد بالای وزرا خواهد شد.

نماینده مردم پاکدشت در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص تعامل دولت و مجلس در معرفی وزرای کابینه گفت: با توجه به اینکه کشور ما کشوری جوان و دارای انسان‌هایی فرهیخته، جوان، توانمند و پرنشاط است لذا لازم است از این فرصت و توسعه همه جانبه کشور به نحو مطلوبی استفاده شود.

وی با اشاره به مراسم تنفیذ امروز ریاست جمهوری که در حسینیه امام خمینی برگزار شده بود، افزود: رئیس جمهور باید از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کند و قبل از معرفی وزرا پیشنهادی به مجلس همه جوانب مختلف را اعم از عملکرد، توانایی، اعتقادات و مواضع آنها را مورد توجه و بررسی قرار دهد.

نماینده پاکدشت تصریح کرد: مجلس نیز مطمئنا با یک نگاه دقیق و کارشناسانه برنامه‌ها و عملکرد گذشته وزرای پیشنهادی را بررسی خواهد کرد.

وی در مورد ضرورت تعامل و تاثیر آن بر روند بررسی رای اعتماد وزرا اظهار داشت: اگر رئیس جمهور با مشورت نخبگان و فرهیختگان و افراد شایسته جامعه بتواند وزرای کارامد و توانمند را انتخاب کند قطعا مجلس نیز با رای بالایی به وی رای اعتماد می‌دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خاطرنشان ساخت: با مشورت می‌توان تصمیمات پخته‌ای گرفت لذا تعامل و همگامی دولت با مجلس و استفاده از نظر کارشناسی آنها می‌تواند موجب کسب رای اعتماد بالای نمایندگان به وزرا شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet