هدر موبایل
1396/10/03 11:02:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناصری نژاد هشدار داد:

افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی فعلی به صلاح کشور نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مدعی شد: با توجه به این‌که دولت در بحث‌های اقتصادی برای مردم کاری نکرده است، افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در این شرایط اقتصادی به صلاح کشور نیست.
افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی فعلی به صلاح کشور نیست عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مدعی شد: با توجه به این‌که دولت در بحث‌های اقتصادی برای مردم کاری نکرده است، افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در این شرایط اقتصادی به صلاح کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106125465058.jpg افزایش,قیمت,بنزین,در,شرایط,اقتصادی,فعلی,به,صلاح,کشور,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مجید ناصری‌نژاد  اظهار کرد:بحث گرانی بنزین و سایر حامل‌های انرژی را در حال حاضر به هیچ وجه مناسب کشور نمی‌دانیم.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی که در حال حاضر بر کشور حاکم است، افزود: بیکاری و فقر شدید ناشی از آن، به طبقه متوسط و پایین جامعه فشار زیادی وارد کرده است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون باید به فکر این قشر از جامعه باشیم و مشکلات این بخش را حل کنیم. اگر بخواهیم اقتصاد کشور رشد داشته باشد و برای دولت درآمد کسب شود، باید به توانمندی‌های داخلی و نیروهای درون کشور تکیه کنیم.

ناصری نژاد بیان کرد: با استفاده از زیرساخت‌های مناسبی که در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی، گردشگری و... در کشور وجود دارد، می‌توان زمینه را برای درآمدزایی دولت و رشد اقتصاد مهیا کرد.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فشار زیادی بر جامعه در حال تحمیل است و ایجاد تورم بالا و افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی به صلاح کشور نیست و با شدت با این مساله مخالف هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet