هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بی مقدار در نطق میان دستور:

مقامات سهیم در قاچاق کالا را دستگیر کنید/ چرا رئیس جمهور اصلاحات در محدودیت زندگی می‌کند

سرویس صحن
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به سخنان دادستان مبنی بر سهیم بودن برخی مقامات در قاچاق کالا، تصریح کرد: وقتی خبرنگاری خبری را منتشر می‌کند فورا زندانی می‌شود؛ اما چرا آقای دادستان چرا این مقامات و فرزندانشان را دستگیر نمی‌‌کنید؟
یکشنبه 3 دی 1396 ساعت 11:28
مقامات سهیم در قاچاق کالا را دستگیر کنید/ چرا رئیس جمهور اصلاحات در محدودیت زندگی می‌کند نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به سخنان دادستان مبنی بر سهیم بودن برخی مقامات در قاچاق کالا، تصریح کرد: وقتی خبرنگاری خبری را منتشر می‌کند فورا زندانی می‌شود؛ اما چرا آقای دادستان چرا این مقامات و فرزندانشان را دستگیر نمی‌‌کنید؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201707101115330404.jpg مقامات,سهیم,در,قاچاق,کالا,را,دستگیر,کنید/,چرا,رئیس,جمهور,اصلاحات,در,محدودیت,زندگی,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب الدین بی مقدار در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود اظهار داشت: خبرگزاری‌ها به نقل از دادستان کل کشور آورده‌اند که برخی مقامات که باید دلسوزانه در عرصه باشند، خود به نوعی در قاچاق کالا سهیم هستند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: من به عنوان نماینده مجلس می‌پرسم پس دادستان کل در این کشور چه کاره است و چه کسی باید این مشکل را حل کند، وقتی خبرنگاری خبری را منتشر می‌کند فورا زندانی می‌شود اما چرا آقای دادستان این مقامات و فرزندانشان را دستگیر نمی‌‌کنید. مردم می‌پرسند وقتی ریگی را از هواپیما پایین می‌کشند؛ چطور است قاچاقچیان دستگیر نمی‌شوند.

وی افزود: مردم می‌پرسند بر سر این کشور چه آمده است که احمدی‌نژاد که خود عامل بیشترین مشکل کشور است آزادانه هر کاری را انجام می‌دهد ولی کسی با او کاری ندارد در مقابل رئیس جمهور دوره اصلاحات که درخشان‌ترین عملکرد را در تاریخ جمهوری اسلامی دارد در محدودیت زندگی می‌کند و مذاکره و استفاده از نظرات سید محمد خاتمی حرام و جرم اعلام می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بودجه تقدیمی سال 97 همچون سال‌های پیش نشان می‌دهد که بودجه جاری کل درآمدهای نفتی و بخش عمده‌ای از درآمدهای مالیاتی را می‌بلعد که باید فکری کرد.

بی مقدار متذکر شد: من نماینده دوره‌های اول و دوم مجلس و زمان دفاع مقدس هستم، در آن زمان حقوق نمایندگان ثابت ماند و جامعه پذیرفت افزایشی در بودجه جاری انجام نشود و کشور به خوبی اداره شد. مگر اکنون نیز در حال جنگ اقتصادی نیستیم، بیاییم با کم کردن هزینه جاری کل کشور حداقل به میزان 5 درصد برای جوانان بیکار شغل ایجاد کنیم و برای آلودگی هوا چاره‌ای بیندیشیم.

بی‌مقدار اظهار داشت: بیایید بساط لابی‌گری و توصیه برای استخدام و انتصاب مدیران را جمع کنیم و به قسمی که خورد‌ه‌ایم پایبند باشیم و برای قانونگذاری و نظارت وقت بگذاریم تا به فرمایش حضرت امام که مجلس در رأس امور است جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود: در این برهه از زمان وحدت نیاز ضروری جامعه ایران است، بیایید بگوییم زنده باد مخالف من و با گفت‌وگو وحدت را ایجاد کنیم و برای حذف یکدیگر کوشش نکنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر بیان کرد: تبریز 2018 به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام رویدادی ملی و جهانی است ولی تعجب می‌کنم که چرا سازمان برنامه و بودجه اهمیت این موضوع را درک نکرده و بودجه ناچیزی را برای آن پیش‌بینی کرده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: از وزیر راه و شهرسازی بابت مطالعه دو محله حاشیه شهر تبریز تشکر می‌کنم و امیدوارم عملیاتی شود و می‌خواهم که دو خطه شدن راه آهن تهران- تبریز و تبدیل شدن به قطار پرسرعت را جدی بگیرند و آزادراه‌ها را به سرانجام برسانند.

بی‌مقدار متذکر شد: وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه باید مشکل آب شرب تبریز را جدی بگیرند و نیروگاه کلنگ زده را اجرایی کنند و بودجه لازم را برای تصفیه فاضلاب اختصاص دهند تا بخشی از آب دریاچه ارومیه تأمین شود.

وی افزود: از وزیر کار می‌خواهم اشتغال را جدی بگیرد و روش اجرایی تسهیلات توسعه روستایی را ابلاغ نماید زیرا بر اساس مطالعه‌ای که از حاشیه شهر تبریز شده 71 درصد از آنهایی که به حاشیه شهر آمده‌اند اعلام کردند که به دلیل بیکاری از روستای خود به شهر کوچ کرده‌اند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان محیط زیست و ستاد احیای دریاچه ارومیه می‌خواهم با اجرایی کردن پروژه آبیاری تحت فشار در 680 هزار هکتار از اراضی کشاورزی حوزه دریاچه ارومیه این دریاچه را نجات دهند زیرا 14.5 میلیون نفر در خطر نابودی قرار دارند.

وی افزود: حل مسئله آلودگی هوای شهرهای بزرگ از جمله تبریز، نیازمند آمایش سرزمینی در بلندمدت است و ایجاد مترو و وسایل حمل و نقل عمومی نیز باید جدی گرفته شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: گردشگری را باید جدی گرفت زیرا کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین راه برای اشتغالزایی است./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر