هدر موبایل
1396/10/03 16:42:39
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد با اشاره به ادعای نقض برجام توسط 24 عضو کنگره آمریکا:

آژانس تنها مرجع تشخیص پایبندی ایران به برجام است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اتهام زنی ۲۴ عضو کنگره آمریکا به ایران در خصوص نقض برجام، غلط زیادی است، گفت: آژانس تنها مرجع تشخیص پایبندی ایران به برجام است.
آژانس تنها مرجع تشخیص پایبندی ایران به برجام است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اتهام زنی 24 عضو کنگره آمریکا به ایران در خصوص نقض برجام، غلط زیادی است، گفت: آژانس تنها مرجع تشخیص پایبندی ایران به برجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100767847166.jpg آژانس,تنها,مرجع,تشخیص,پایبندی,ایران,به,برجام,است Icana

سید جواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادعای نقض برجام توسط ایران از سوی 24عضو کنگره آمریکا، اظهار داشت: اینگونه اقدامات نابجا توسط این نمایندگان به صورت مکرر انجام شده و چنین غلط هایی از آن‌ها بازهم سر زده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آژانس تنها مرجع تشخیص پایبندی ایران به برجام است، بیان کرد: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز بارها فعالیت‌های هسته‌ای ایران را تایید کرده است.

وی افزود: اقدام اخیر ترامپ در خصوص قدس و شکست داعش علیرغم حمایت‌هایی که آمریکا از آن داشته است، نشان می‌دهد که امپراطوری آمریکا روبه پایان است و حرف آمریکا در جهان نیز خریداری ندارد.

ساداتی نژاد متذکر شد: این اقدام نمایندگان آمریکایی نیز از جمله اقداماتی است که رئیس جمهور آمریکا انجام می دهد و در جهان نیز کسی وقعی بر این موضوعات نمی‌نهد و ملت ایران نیز با صلابت کار خود را ادامه می‌دهد.

براساس این گزارش، 24 عضو کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا، جیمز متیس وزیر دفاع و مایک پمپئو رئیس سازمان سیا مدعی شدند که ایران تاکنون مفاد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را در هشت مورد نقض کرده این در حالی است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکنون 9 بار پایبندی ایران به برجام را اعلام کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet