هدر موبایل
1396/10/04 14:29:21
سرویس فرهنگی
سعیدی عنوان کرد:

اتفاق نظر اعضای کمیسیون آموزش مجلس در مخالفت با استانی شدن بودجه آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس اعلام کرد اعضای کمیسیون متبوعش با استانی شدن بودجه آموزش و پرورش مخالفت دارند.
اتفاق نظر اعضای کمیسیون آموزش مجلس در مخالفت با استانی شدن بودجه آموزش و پرورش عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس اعلام کرد اعضای کمیسیون متبوعش با استانی شدن بودجه آموزش و پرورش مخالفت دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711100335827912.jpg اتفاق,نظر,اعضای,کمیسیون,آموزش,مجلس,در,مخالفت,با,استانی,شدن,بودجه,آموزش,و,پرورش Icana

 فاطمه  سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون، آموزش و تحقیقات و فناوری  مجلس، گفت: در این جلسه پشنهادات مرتبط با افزایش بودجه 97 آموزش و پرورش مطرح و مباحث کلی و جزیی در خصوص افزایش بودجه نیز در با تبادل نظر میان نمایندگان بررسی شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش بودجه آموزش و پرورش در زمینه نوسازی مدارس در سال 97 و همچنین درباره این مسئله که میزان تعیین شده برای پرداخت بدهی دولت در قبال صندوق ذخیره فرهنگیان کافی نیست، مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و این در حالی است که مبلغ در نظر گرفته شده برای پرداخت بدهی  دولت به صندوق ذخیره  فرهنگیان به حد نصاب  نرسیده است.

 عضو کمیسیون  آموزش و تحقیقات  مجلس یادآورشد: یکی از دیگر موضوعات مهمی که در جلسه  امروز کمیسیون مطرح شد، استانی شدن بودجه  آموزش و پرورش و پرداخت آن از سوی دولت به ادارت بود که با  مخالفت اعضا روبرو شد و نهایتا پیشنهاد حذف طرح دولت در این خصوص مطرح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet