هدر موبایل
1396/10/04 14:39:47
سرویس سیاسی
ابوترابی:

ترامپ به‌دنبال تحریم خارج از فضای برجام است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قطعا ترامپ تعلیق تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران را تمدید می‌کند تا از مسیرهای دیگری به اعمال فشار بپردازد.
ترامپ به‌دنبال تحریم خارج از فضای برجام است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قطعا ترامپ تعلیق تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران را تمدید می‌کند تا از مسیرهای دیگری به اعمال فشار بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/68214.jpg ترامپ,به‌دنبال,تحریم,خارج,از,فضای,برجام,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان تمدید تعلیق تحریم هسته ای از سوی ترامپ گفت: قطعا ترامپ تعلیق تحریم ها را تمدید می کند و شکی در آن نیست.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با این حال با تجربه ای که در گذشته داشته ایم و شاهد تحریم های جانبی در کنار تمدید تعلیق تحریم هسته ای بوده ایم، باید این آمادگی را داشته باشیم که از ظرفیت های داخلی مثل نقدینگی که به بیش از هزار و 400 هزار میلیارد تومان می رسد استفاده کرده و آن را به ثروت تبدیل کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در 8 سال دفاع مقدس تحریم را به فرصت تبدیل کرده و امروز صنایع موشکی داریم، عنوان کرد: در حمله جهانی به عراق و سوریه و حمایت های همه جانبه از آنها نیز شاهد تقویت محور مقاومت و ایجاد حشدالشعبی و دفاع وطنی بودیم.

ابوترابی ادامه داد: در شرایطی که آمریکا قصد دارد مشکلات اقتصادی برای کشور ایجاد کند باید با رفع موانع باعث تقویت اقتصاد درونی کشور شویم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه تحریم یکی از اهرم های فشار در جنگ اقتصادی است، خاطرنشان کرد: قطعا دشمن ما را به سمت تحریم های جدید می برد تا خارج از فضای برجام فشار اقتصادی به ایران وارد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet