هدر موبایل
1396/10/04 14:52:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی مطرح کرد؛

تمدید تعلیق تحریم های هسته ای در برابر تحریم های جدید علیه ایران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کارکرد تحریم‌های هسته‌ای و غیرهسته‌ای علیه ایران تفاوتی برای آمریکا ندارد.
تمدید تعلیق تحریم های هسته ای در برابر تحریم های جدید علیه ایران سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کارکرد تحریم‌های هسته‌ای و غیرهسته‌ای علیه ایران تفاوتی برای آمریکا ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg تمدید,تعلیق,تحریم,های,هسته,ای,در,برابر,تحریم,های,جدید,علیه,ایران Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به فرا رسیدن زمان تمدید تعلیق تحریم هسته ای ایران ازسوی ترامپ در راستای اجرای برجام، گفت: تحلیل ما از رفتار آمریکایی ها این است که آنها از برجام عبور کرده اند و به تحریم های دیگری در حوزه غیربرجامی دست زده اند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: تحریم هایی که غیر هسته ای بوده و آمریکا بعد از امضای برجام علیه ایران اجرا می کند همان کارکرد تحریم های قبل از برجام را دارد از این رو برای آنها تفاوتی ندارد که تحریم هسته ای یا غیر هسته ای باشد.

وی افزود: از این رو ترامپ قطعا تعلیق تحریم های هسته ای را مجددا تمدید می کند چرا که در کنار آن تحریم هایی را در دستور کار دارند که به اندازه همان تحریم های هسته ای می تواند ایران را دچار مشکل کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طبق گزارش های رسیده تحریم های جدیدی علیه ایران در کنگره آمریکا طرح خواهد شد که شاید مفاد برجام را نقض نکند اما قطعا روح آن را نقض خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet