هدر موبایل
1396/10/05 14:30:00
سرویس سیاسی
پژمان‌فر:

فقدان برنامه‌ریزی برای استفاده از جوانان در جریان‌های سیاسی/عقلا تجربه‌های خود را کافی می‌دانند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه برای استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی برنامه نداشته ایم، گفت: بزرگترها تجربه های خود را کافی می دانند در حالی که این موضوع آسیب زا است.
فقدان برنامه‌ریزی برای استفاده از جوانان در جریان‌های سیاسی/عقلا تجربه‌های خود را کافی می‌دانند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه برای استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی برنامه نداشته ایم، گفت: بزرگترها تجربه های خود را کافی می دانند در حالی که این موضوع آسیب زا است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610101279218664.jpg فقدان,برنامه‌ریزی,برای,استفاده,از,جوانان,در,جریان‌های,سیاسی/عقلا,تجربه‌های,خود,را,کافی,می‌دانند Icana

نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به اینکه استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی فرصت خوبی را ایجاد می کند که نباید از آن غافل شد، گفت: حریت و نشاط موجود در نیروهای جوان فرصت خوبی را برای برون رفت جریان های سیاسی از مسائل پیش رویشان ایجاد می کند که اگر کسی از آن بهره نبرد ضرر کرده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در جریان اصولگرایی نمونه های خوبی برای استفاده از جوانان وجود دارد؛ به عنوان مثال می توان به شورای مرکزی پایداری اشاره کرد که عموما نیروهای جوانی هستند که وارد این عرصه شده اند.

وی در خصوص وجود برنامه برای استفاده از جوانان در جریان های سیاسی، ادامه داد: باید اذعان کرد که برنامه برای استفاده از جوانان نداشته ایم و این موضوع متاسفانه هنوز جدی گرفته نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به دلایل عدم استقبال بزرگترها برای بکارگیری جوانان، تصریح کرد: باید گفت که بزرگترها مقداری تجربه های خود را کافی می دانند لذا شاید یکی از دلایل عدم حرکت پرشتاب به سمت جوان گرایی همین موضوع باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد چشم پوشی برای استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی قطعا آسیب زا است و باید نسبت به تغییر رویکرد ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet