خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/10/05 13:33:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجفی:

فقدان اندیشه آیت‌الله هاشمی خلاء بزرگی برای نظام سیاسی کشور است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی در لحظه لحظه یک سال گذشته ملموس و مشهود بود و امیدوارم با خوبان دیگری بتوانیم مسیر اعتدال، درک، تفاهم و کار جمعی را ادامه دهیم.
فقدان اندیشه آیت‌الله هاشمی خلاء بزرگی برای نظام سیاسی کشور است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی در لحظه لحظه یک سال گذشته ملموس و مشهود بود و امیدوارم با خوبان دیگری بتوانیم مسیر اعتدال، درک، تفاهم و کار جمعی را ادامه دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201707109081481803.jpg فقدان,اندیشه,آیت‌الله,هاشمی,خلاء,بزرگی,برای,نظام,سیاسی,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا نجفی گفت:محور اندیشه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آینده نگری، خردمندی، خیرخواهی، خیراندیشی و جامعه نگری در همه زمینه ها و برای همه جریان‌های سیاسی بود. فقدان این سرمایه مولد ارزش‌ها، کمالات و فضیلت‌ها خلاء بزرگی برای نظام سیاسی کشور است.

نماینده مردم تهران ،ری ،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه این آمدن‌ها و رفتن‌ها، طبیعت بشری است، مهم این است که کلیت جامعه و کشور در مسیر خردمندی، خیرخواهی و خیر اندیشی قرار گیرد، اظهار کرد: البته نیل به این هدف وظیفه مسئولان، نخبگان و فرهیختگان کشور است. تا مسیر خردورزی و خیرخواهی برای همه، اعتدال، تفاهم، گفت‌وگو، وفاق، کار جمعی و ایجاد فضای اندیشیدن جمعی در کشور پس از رحلت آیت‌الله تداوم یابد.

به گزارش ایسنا،نجفی با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر در این شاخص‌ها دچار ضعف شده‌ایم، گفت: طبیعتا حضور شخصیتی چون آیت‌الله هاشمی برای تداوم این ارزش‌ها و فضیلت‌ها غنیمت بود و غیاب ایشان خلاء و کمبود بزرگی است که امیدوارم بخشی از  این خلأ را با خوبان دیگری با تلاش، زحمت، کوشش و مجاهدت بیشتری بتوان جبران کرد و جامعه در این مسیر صحیح با حرکتی درخور شرایطش ادامه حرکت داده و چراغ این فضیلت‌ها کم فروغ نشود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet