هدر موبایل
1396/10/05 18:23:00
سرویس اقتصادی
قوامی در تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات:

پنج هزارمیلیارد تومان به بانک مرکزی برای بخشودگی سود وام های زیر 100 میلیون اختصاص یافت

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
پنج هزارمیلیارد تومان به بانک مرکزی برای بخشودگی سود وام های زیر 100 میلیون اختصاص یافت عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg پنج,هزارمیلیارد,تومان,به,بانک,مرکزی,برای,بخشودگی,سود,وام,های,زیر,100,میلیون,اختصاص,یافت Icana

هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان داشت: بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 97 تا تبصره 18 ادامه پیدا کرد و تصمیم گیری برای افزایش درآمد 17 هزارمیلیارد تومانی دولت از محل تفاوت قیمت حامل های انرژی به نسبت سال 96 و اختصاص آن به اشتغال و بافت های فرسوده به نشست فردا موکول شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سنوات گذشته بودجه ای بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان در اختیار بانک مسکن قرارداده شده بود اما این بانک با سقف 5 هزارمیلیارد تومان از این اعتبار استفاده کرده بود.

وی گفت: به این جهت 5 هزار میلیارد تومان باقی مانده از این ردیف اصلاح و دراختیار بانک مرکزی قرار گرفت تا سود و جرایم بخشودگی وام های زیر 100 میلیون تومان را تامین کند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: از محل اصلاح این اعتبار در سالهای 95 و 96، 540 هزار پرونده مختومه شد، بیش از 3 هزار میلیارد تومان پول لاوصول به سیستم بانکی برگشت و 2600 میلیارد تومان سود تسویه شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet